Marzeniem wielu kobiet jest profesjonalna sesja fotograficzna. Wykonuję tego typu sesje już od lat i obserwuję, że w tej przestrzeni zaczyna się wiele zmieniać – coraz więcej kobiet jest zainteresowanych taką sesją. Nadal jednak jest bardzo duża grupa kobiet, która pomimo, że bardzo chciałaby mieć takie zdjęcia, obawia się – czego? Opinii innych, wyglądu swojego ciała, niefotogeniczności, braku doświadczenia w pozowaniu przed obiektywem. Jako fotograf z wieloletnim już doświadczeniem chce jednak zapewnić, że nie ma niefotogenicznych osób, a doświadczenie przed obiektywem wcale nie jest konieczne. Czego potrzeba, aby sesja kobieca wyszła naprawdę fajnie? Dobrego pomysłu na nią (jedna kobieta lepiej będzie czuła się w otoczeniu natury, inna w scenerii buduarowej), odpowiedniego ubrania (dla jednych będzie to coś wygodnego, w czym dobrze się czują, dla innych będzie to wymarzona bielizna, a jeszcze dla innych przepiękna suknia, której na co dzień nie mają okazji włożyć). Co jeszcze? Oczywiście dobra atmosfera – w tej kwestii robię co mogę! Sesje kobiece mają wiele odcieni. Poniżej przedstawię kilka ich rodzajów.

Sesja buduarowa Łódź

Sesja buduarowa wykonywana jest najczęściej w luksusowych wnętrzach. Może to być na przykład pokój hotelowy lub wynajęty apartament. Warto na tę okazje przemyśleć strój, zdecydować się na coś, czego nigdy wcześniej nie zakładałaś, bo nie miałaś odwagi, albo okazji. Piękna bielizna, szpilki, a może właśnie bose stopy? Dodatki? Biżuteria, kwiaty, kapelusz, muszka? Pomysłów jest tak wiele…!

sesja kobieca Łódź
sesja fotograficzna kobieca łódź

Sensualna sesja zdjęciowa

Jest to rodzaj fotografii, na których chcemy pokazać dużą zmysłowość, jednak w sposób delikatny i estetyczny. Liczy się tu gra emocji, tajemnica, zmysłowe piękno, subtelność. Sensualna sesja zdjęciowa jest przestrzenią dla wyobraźni. Sesje tego typu można wykonać zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz, w plenerze. Wszystko zależy od indywidualnych ustaleń. Wyjątkowość tej sesji polega na tym, że bardzo często klientki dostrzegają na tych zdjęciach zupełnie nową „ja”!

Romantyczne sesje zdjęciowe

Niektóre kobiety wyobrażają sobie sesji sensualnej, buduarowej, jednak marzą o pięknych fotografiach – bardzo subtelnych, które również mogą być niezwykle oryginalne i pomysłowe, a jednocześnie tajemnicze i uwodzicielskie – mowa o romantycznych sesjach zdjęciowych. Zwiewna sukienka, wschód lub zachód słońca, rzeka, las, jezioro, a może centrum miasta? Wieś, uroczysko? Wybór jest ogromny i wspólnie z pewnością znajdziemy najfajniejsze rozwiązanie!

Biorąc pod uwagę, że sesja fotograficzna kobieca Łódź to bardzo specyficzny rodzaj sesji, jest realizowana bez pospiechu, bez presji, w spokojnej atmosferze. Chce, aby nie tylko zdjęcia z sesji były pamiątką, ale również aby samo to wydarzenie było miło wspominane przez każdą moją klientkę.

5 powodów, dla których warto wykonać sesję kobiecą


Czy zdarza Ci się spoglądać z zazdrością na zdjęcia znajomych na portalach społecznościowych? Tak naprawdę wcale nie musisz być gorsza! Może najwyższa pora wyzbyć się złych emocji i też zafundować sobie profesjonalną sesję kobiecą. Zastanawiasz się dlaczego? Jest mnóstwo powodów, dla których warto się na nią zdecydować. Ja prezentuję Ci 5 najważniejszych:

1. Robisz coś dla siebie.
Przyznaj szczerze, jak często masz okazję, by zrobić coś wyłącznie dla siebie? Niech zgadnę…bardzo rzadko. Dzięki sesji kobiecej, którą pragnę Ci zaoferować, masz szansę to zmienić. Postaw w końcu siebie na pierwszym miejscu, bo jesteś ważna. Sesja to czas, kiedy w końcu masz szansę zrobić coś fajnego tylko dla siebie.

2. Podniesienie pewności siebie.
Jeśli chciałabyś się poczuć pewniej siebie, to zapraszam na kobiecą sesję do mnie. Masz szansę stanąć przed obiektywem w wyjątkowej stylizacji. Ja ze swojej strony gwarantuję, że dołożę starań, by pokazać najlepszą wersję Ciebie i może w końcu zauważysz, jakie piękno w Tobie drzemie.

3. Oderwiesz się od codzienności.
Podczas sesji zapomnij o rutynie, obowiązkach i problemach dnia codziennego. To czas, kiedy skupisz się tylko na swoich przyjemnościach.

4. Piękne wspomnienia na przyszłość.
Kobieca sesja to także szansa na uwiecznienie swojego ciała na każdym etapie życia. Z pewnością masz szansę przeżyć niezwykłą przygodę, po której zostanie Ci pamiątka w postaci zdjęć. Myślę, że w takie piękne wspomnienia warto odrobinę zainwestować.

5. Idealny prezent dla partnera
Sesja kobieca to także oryginalny pomysł na upominek dla partnera. Pomysłów na jej przygotowanie może być wiele, zastanów się tylko, co może sprawić Twojemu ukochanemu radość.

Sesje kobiece - portfolio

sesja buduarowa Łódź

Zapoznaj się z opiniami o mnie


Zobacz jak wygląda buduarowa sesja kobieca zza kulis


Zapytaj o ofertę


    Warto przeczytać