Sesja zdjęciowa w bieliźnie i jej różne oblicza


Sesja w bieliźnie zaliczana jest do sesji kobiecych. Często nazywa się ją również sesją intymną lub sesją zmysłową. Sesje tego typu zyskują coraz większą popularność. Jeszcze kilkanaście lat temu, na sesje w bieliźnie zgłaszały się prawie wyłącznie modelki lub kobiety, które chciały związać swoją przyszłość z modelingiem i stworzyć portfolio. Obecnie, każda kobieta może wykonać taką sesję u profesjonalnego fotografa i nie będzie to nikogo dziwić – w końcu piękno warto uwiecznić na fotografiach.

Dla kogo sesja intymna?


Kobiece sesje zdjęciowe w bieliźnie kierowane są absolutnie do wszystkich kobiet. Być może od dawna marzysz o takiej właśnie sesji, ale do tej pory nie miałaś odwagi lub po prostu czasu? Może chcesz zrobić to dla siebie, a może chcesz sprawić komuś oryginalny prezent? Być może chcesz pochwalić się sesją zdjęciową w bieliźnie, a może wręcz przeciwnie, chcesz zrobić ją wyłącznie dla siebie samej? Motywacje są naprawdę różne, ale jedno jest pewne – profesjonalny fotograf nigdy nie będzie ich oceniał. Co zrobi profesjonalista? Umiejętnie doradzi, zadba o dobrą atmosferę, a przede wszystkim wykona zdjęcia, jakie do tej pory znajdowały się tylko w sferze Twoich marzeń.

Odkrywanie kobiecości na nowo?


Tak, ale nie tylko. Sesja zdjęciowa może być elementem pewnej terapii – wiele kobiet nie wierzy w swoją atrakcyjność i dopiero po spojrzeniu na swoje zdjęcia od profesjonalnego fotografa, zmieniają zdanie i cieszą się ze swojego wyglądu. Nie ma kobiet, które wyglądałyby źle na sesji intymnej. Warunek jest tylko jeden – trzeba tego naprawdę chcieć, a reszta należy już do fotografa. Bardzo często dopiero po odebraniu zdjęć wiele kobiet odkrywa swoją zmysłowość, kobiecość i sensualność na nowo. Ale oczywiście na sesje zgłasza się wiele kobiet bardzo świadomych swojego ciała, które chcą uchwycić ten wyjątkowy dla nich czas.

Nie czekaj – najlepszy moment jest teraz!


Często, kiedy chcemy zrobić coś dla siebie, czekamy na ten wyjątkowy moment. Czekamy na zrzucenie kilku kilogramów, na dobry nastrój, na mniejszy nawał obowiązków. Jako fotograf, który wykonał już naprawdę wiele zdjęć kobiecych, wiem jedno – na sesja kobieca Łódź zawsze dobry czas. Ty musisz tylko podjąć decyzję, a ja zadbam o całą resztę. Doradzę, wspólnie możemy wybrać najodpowiedniejsze miejsce, ale też mogę polecić wizażystkę lub kosmetyczkę, które mogą sprawić, że ten dzień sesji, będzie jeszcze bardziej wyjątkowy.

Sesja kobieca to nie tylko zdjęcia


Oczywiście efektem sesji kobiecych są fotografie. Ale sama sesja jest dużym przeżyciem i wydarzeniem, które pamięta się długo. Chociaż na początku może pojawić skrępowanie, to pamiętajmy, że znajdujemy się w gronie profesjonalistów. Tu nikt nie ocenia – każdy fotograf skupia się na swojej pracy, na efekcie, na pięknie, na detalach, na świetle i kolorach. Sesja intymna to rozmowa, żarty, piękna bielizna, swoboda, wykonywanie makijażu, czesanie – to nie krótka chwila, ale piękne przeżycie i przygoda.

Sama nazwa: sesja zmysłowa czy sesja intymna, mogą odstraszać niektóre kobiety. Jednak, sesja zmysłowa ma wiele odcieni. Można na niej pokazać mało, a efekt będzie zaskakujący. To jaki odcień będzie miała Twoja sesja, zależy wyłącznie od Ciebie, od odwagi i od Twoich potrzeb. Serdecznie zapraszam!

sesja w bieliźniesesja zmysłowasesja zdjęciowa w bieliźniesesja intymnasesja zmysłowasesja w bieliźniesesja zdjęciowa w bieliźniesesja intymnaintymna sesja w bieliźniesesja intymnasesja intymnasesja zdjęciowa w bieliźniesesja intymna w bieliźniesesja zmysłowa w bieliźniesesja w bieliźniesesja zdjęciowa w bieliźniesesja kobieca w bieliźniesesja intymna w bieliźnie

Zapytaj o ofertę