Zachęcam do zapoznania się z opiniami innych par


zdjęcia ślubne uniejów

Kasia & Thomas


Przygotowania ślubne są szczególnie trudne dla osób, których życie jest ciągłym dążeniem do perfekcji. Tego typu osoby – takie jak ja – wiedzą, jak trudno o momenty, kiedy przeżywa się to szczególne uczucie, że coś jest dokładnie takie jak w naszych wyobrażeniach, a nawet lepsze: po prostu perfekcyjne. Jeśli czujesz, że ten opis do Ciebie pasuje, polecam Ci współpracę z Marcinem.

Od pierwszego spotkania do momentu odebrania albumu Marcin był po prostu perfekcyjny. Mial przyjacielskie, ciepłe podejście, nie tracąc przy tym ani na sekundę pełnego profesjonalizmu i odpowiedniego dystansu. W dniu ślubu był praktycznie niewidoczny, a mimo to oglądając zdjęcia mieliśmy wrażenie, że był wszędzie i to w tym samym czasie. Jego ujęcia są pełne emocji i perfekcyjnie dopracowane w każdym szczególe. W każdej chwili potrafił nam doradzić, sprawić, że poczuliśmy się swobodnie przed obiektywem (co nie było łatwym zadaniem szczególnie w przypadku pana młodego), a kiedy sytuacja akcja stawała się napięta, potrafił ją rozładować jednym zdaniem.

Mamy to szczęście, że mamy dzisiaj poczucie, że w kwestii ślubu dokonaliśmy wielu dobrych wyborów. Marcin był jednym z najlepszych. Jesteśmy bardzo wdzięczni za jego pracę, zaangażowanie i efekty.

Polecam i życzę powodzenia w przygotowaniach!

Dominika & Alexander


Marcin est un photographe à l’écoute, réactif et qui ne compte pas son temps pour réaliser des photos d’une excellente qualité et qui répondent aux envies de ses clients ! Ce fut un réel plaisir d’avoir un photographe de sa qualité pour notre mariage… Les invités ont également apprécié sa présence et son professionnalisme… Nous le recommandons vivement ! Dzienkuje Bardzo Marcin!!

zdjęcia ślubne hotel podklaszorze
zdjęcia ślubne piotrków

Agnieszka & Michał


Polecamy z całego serca! Marcin jest fotografem pełnym pasji i profesjonalizmu, co przekłada się na współpracę pomiędzy parą a fotografem jak i na jakość zdjęć. Marcin potrafił nas poprowadzić zarówno w dniu ślubu jak i podczas sesji zdjęciowej, i miał do nas dużo cierpliwości i fajnych pomysłów. W trakcie wesela był dosłownie wszędzie i starał się uchwycić każdy moment, a mimo to czuliśmy się przy nim bardzo naturalnie. Końcowy efekt to przemyślane i staranne kadry i pamiątka na całe życie dziękujemy! Aga i Michał

Ewa & Dominik


Marcin to zdecydowanie fotograf pełen pasji, zaangażowania i cierpliwości!Nie mogliśmy wraz z mężem trafić lepiej, potrafi dawać przydatne wskazówki, ma ogromna wiedzę i nie jest niecierpliwy w stosunku do nieogarnietych i zestresowanych młodych. Wie, co robić, niczego nie narzuca,nie stresuje, rozluźnia atmosferę w kościele ? Zdjecia świetne, z wizja artystyczna! POLECAMY! 10/10!!!!

fotografia ślubna łódź

Więcej opinii na mój temat przeczytasz na: facebook.com