Skierniewice - fotograf ślubny Marcin Drechna


Miłość, czy nie jest tematem, który nas otacza? Zdaje się być obecny w literaturze, kinematografii i mam nadzieję, również życiu każdego z nas. Bo cóż piękniejszego, niż kochać i być kochanym? Często miłość ta prowadzi przed ołtarze i czy może być w tym jeszcze jakaś oryginalność? Nie chcę powoływać się w tym momencie na liczby i statystyki, bo są tylko pustymi numerami. Ważne, co znajduje się za tymi liczbami – a są to niepowtarzalne, pełne wzruszenia i emocje historie par, historie ludzi. I dla tych historii, za każdym razem z tym samym zapałem, ekscytacją i głową pełną pomysłów, chwytam za aparat. By móc towarzyszyć dwojgu zakochanych u progu nowej, wspólnej drogi życia. I jako fotograf ślubny ze Skierniewic jestem bardzo szczęśliwy, że mogę wykonywać właśnie taki typ pracy.

Fotografia ślubna Skierniewice – każda historia to inna opowieść


„Nic dwa razy się nie zdarza i nie zdarzy”, jak pisała polska noblistka. Każde pstryknięcie aparatem to zatrzymanie danej chwili, która nie pojawi się nigdy więcej. To skromny wycinek czasu. Jednak, czy ta skromność oznacza, iż nie ma w nim miejsca na opowieść, na historię, na ogrom uczuć? Od wielu lat zajmuję się fotografią ślubną w Skierniewicach. To właśnie moja praca uczy mnie każdego dnia doceniać niepowtarzalność każdej sekundy, sięgać sedna danej chwili, jednocześnie patrzeć na wszystko z boku i być w centrum zdarzeń. W końcu, czy robię coś więcej, niż przeprowadzam reportaż z wyjątkowego dnia, jakim są ślub oraz wesele? Osobiście uważam, że tak. Podążam za pięknem, za tym, co charakterystyczne, oryginalne i niepowtarzalne. I wcale nie trzeba szukać daleko, wystarczy po prostu patrzeć i mieć aparat w pogotowiu. W mojej pracy ważne jest dla mnie, aby w każdym z reportaży zawrzeć indywidualny charakter Pary Młodej, jej dynamikę, żywiołowość, osobowość poszczególnych osób. Emocje, które rysują się na twarzy, łzy i wzruszenie, wyśmienitą zabawę.

przysiółek kresy zdjęcia ślubne

Jak działa fotograf ślubny – Skierniewice?


Doskonale rozumiem, że obecność fotografa w trakcie przygotować jest dla Pary Młodej niejednokrotnie ważna. Jednocześnie poranek przed ślubem to chyba najgorętszy punkt dnia. Kosmetyczka, fryzjer, staranne założenie strojów, przeglądanie się w lustrze. A po wszystkim, duża ilość wspomnień, a czasem zaskoczenie z wyrazu własnej miny, gdy po czasie, już bez tych wszystkich emocji, można spokojnie przejrzeć zdjęcia.

Oferuję także profesjonalny reportaż z samej ceremonii. Zarówno w Urzędzie Stanu Cywilnego, czy kościele, w zależności od tego, w jakiej formule dana Para zawiera związek małżeński. Jako fotograf ślubny ze Skierniewic jestem profesjonalistą, zarówno pod względem wykonywania swojej pracy, jak również stosownego do wydarzenia stroju. Jeśli dodatkowo planujecie wesele, spokojnie, będę Wam towarzyszyć, w sposób dyskretny, tak, byście Wy i goście nie czuli się speszeni aparatem, nie poczuwali się do obowiązku pozowania, a jednocześnie, jeśli tego sobie życzycie, z chęcią wykonam dla Was fotografie modelowane.

Jestem elastyczny, jeśli chodzi o pomysły i propozycje, zarówno w wyborze scenerii wspólnych zdjęć, zdjęć pozowanych, jak również samych fotografii plenerowych. Z pewnością znajdziemy wspólny język. A dzięki temu zdjęcia, które dla Was wykonam będą oddawać to, co Wam w duszy gra i śpiewa, a może nawet tańczy.

Zapraszam zapoznania się z moim portfolio. Tam właśnie można bliżej zapoznać się z moimi fotografiami ślubnymi ze Skierniewic. Chętnie udzielę także więcej informacji, wystarczy do mnie zadzwonić lub napisać.

przysiółek kresy zdjęcia ślubne
przysiółek kresy zimne ognie

Spotkajmy się na Waszym ślubie i weselu w Skierniewicach. Stwórzmy razem coś niepowtarzalnego!


zapytaj o ofertę