Fotograf ślubny Marcin Drechna


Cześć!


Nazywam się Marcin Drechna. Jestem fotografem.

Uwielbiam interpretować Wasze historie, odkrywać małe gesty, subtelne spojrzenia i ułamki sekund, w których obiektyw wyłapuje najprawdziwsze, niepozowane uczucia.

Kocham robić portrety, ale także utrwalać dynamiczne, spontaniczne chwile.

Fotografia to dla mnie przede wszystkim relacje: nie tylko fotografującego z fotografowanym, ale także świata realnego z jego odbiciem, światła z cieniem, kolorów i kształtów. Odkrywanie ich i praca z nimi daje mi ogromną satysfakcję i radość, a każda sesja ślubna jest okazją, by te relacje poznawać na nowo.

Robiąc zdjęcia, przykładam ogromną uwagę do estetyki, symetrii i kolorów. Pragnę zapisywać rzeczywistość taką, jaka jest i w taki sposób, jak widzą ją nasze oczy – bez filtrów.

Myślisz podobnie? Wygląda na to, że możemy stworzyć razem kolejną, piękną historię ślubną!

Kim jestem?


Pisząc o mnie, tak naprawdę piszę o Was – o tym, jakie są pary, które ze mną współpracują.

To wspaniali ludzie, którym zależy na zatrzymaniu naturalnych, spontanicznych emocji i reakcji. Którzy chcą, by wybrany przez nich fotograf podkreślił wyjątkowość ich historii, jednocześnie wydobywając z nich to, co najlepsze i najpiękniejsze. Którzy nie boją się łez, śmiechu, chwil niepewności i momentów nieskrępowanego szczęścia – i w dodatku tymi wszystkimi pięknymi emocjami pragną podzielić się ze mną, zapraszając mnie za kulisy swojego życia w tym wyjątkowym dniu.

Jeśli w tym opisie odnajdujesz także siebie – zapraszam Cię do dalszej lektury i poznania mojego spojrzenia na fotografię.

fotograf ślubny