Tomaszów Mazowiecki - fotograf ślubny Marcin Drechna


Miłość to coś, co od wieków tworzy natchnienie poetów. I muszę przyznać, iż jest mi dane również być pod jej natchnieniem. Nie tylko własnej pasji do fotografii, ale też pod wpływem miłości tak wielu Młodych Par z Tomaszowa, z którymi miałem okazję współpracować. Każde z tych dwoje ludzi to niesamowite osoby, niepowtarzalne w swoim charakterze i historii. Dlatego wiem, że pęd za oryginalnością, która tak naprawdę spycha na drugi plan to, co najważniejsze – uczucie dwojga ludzi, jest zbędny w pracy fotografa ślubnego z Tomaszowa. Co jednak staje się niezbędne, to umiejętność obserwacji, a przede wszystkim – być we właściwym miejscu o właściwej porze i nie chodzi tylko o to, że jestem osobą sumienną, terminową i punktualną, ale również o to, iż podążam za chwilą i wiedziony jej urokiem, za pomocą obiektywu, zachowuję jej skrawek, odbicie w formie zdjęcia.

Fotografia ślubna Tomaszów Mazowiecki – poznajmy się bliżej


Fotografia jest dla mnie pasją, do której podchodzę z sercem. Ale wykorzystuję także doświadczenie. Jak to mówią: „nie szata zdobi człowieka” i parafrazując to powiedzenie – to nie drogi aparat, a umiejętność uchwycenia tego, co istotne i ważne, ulotne, a czasem płoche czyni z Ciebie fotografa. Oczywiście, przyznaję – dobry sprzęt jest ważny, tym bardziej, iż w swojej pracy stawiam na profesjonalizm. Tak samo, jak ważna jest umiejętność obsługi tego sprzętu, jego dogłębna znajomość, umiejętne balansowanie światłocieniem, czy kadrowanie. Chociaż to podstawy, to właśnie one przekładają się na to, jaki będzie efekt finalny w postaci zdjęcia. Z ogromną przyjemnością współpracuję z Młodymi Parami, które pragną mieć kompletny reportaż ze ślubu. Dotyczy to zarówno samego etapu przygotować do ślubu, jak również ceremonii i wesela.

To nie aparat stwarza piękne zdjęcia a atmosfera – profesjonalna sesja ślubna Tomaszów Mazowiecki


Nic tak pięknie nie wygląda na zdjęciach, jak swoboda, naturalny uśmiech, mimowolne ruchy, w których widać miłość. Zarówno w trakcie ślubu, jak też wesela staram się pozostawać nieco na uboczu. Proszę nie myśleć, że przez to mogę coś przegapić. Chcę, aby na pierwszym planie znajdowała się przede wszystkim Para Młoda w otoczeniu bliskich im osób. Wiem, że wtedy ludzie, we własnym gronie, wśród znajomych, czują się naprawdę swobodnie, a ja z przyjemnością chwytam migawką aparatu chwile radości. A nawet jeśli coś wymaga niewielkiego retuszu, spokojnie, zanim przekażę Wam gotowy album, starannie wybiorę zdjęcia i te, które będą wymagać korekty, poprawię. Jako fotograf ślubny z Tomaszowa posiadam nie tylko doświadczenie, ale też odpowiedniej jakości programy, które pomagają mi w odpowiednim przygotowaniu zdjęć.

tort weselny na zewnątrz arboretum studzianki

Niezapomniana sesja w plenerze – sesja ślubna i plenerowa w Tomaszowie Mazowieckim


To coś, o czym wiele Par Młodych marzy. Często mają wybrane już miejsce. Jeśli ma jakiś związek z historią ich miłości, jest dla nich szczególnie ważne, tym lepiej. Miłe wspomnienia i żywe jeszcze emocje, jakie towarzyszyły zaślubinom, pozwolą nam wspólnie na stworzenie wyjątkowej sesji fotograficznej. Razem z Wami postaram się wybrać odpowiednią porę dnia, by w świetle słońca, a może nad lekko zachmurzonym niebem uchwycić to, waszą radość.

Profesjonalny fotograf na wesele w Tomaszowie Mazowieckim


Doskonale rozumiem, że obok wspomnień, zdjęcia ślubne to ogromna pamiątka. Dlatego w profesjonalny sposób przygotuję Wasz album, który w przyszłości będzie mogli przeglądać z dziećmi, a kto wiem, może nawet wnukami.

reportaż ślubny hotel podklasztorze
zdjęcia ślubne hotel podklaszorze

Bardzo ciepło zachęcam do tego, by zapoznać się z moim portfolio. Zamieściłem tam fotografie ślubne z Tomaszowa. Dostępne są tam zdjęcia plenerowe, jak też wykonane w trakcie ceremonii i wesela.
Jeśli interesuje Was więcej szczegółów, zapraszam do kontaktu!

fotografia ślubna Łódź

Spotkajmy się na Waszym ślubie i weselu w Tomaszowie Mazowieckim. Stworzę dla Was niezwykłe kadry!


zapytaj o ofertę