Sesja ciążowa Łódź


Sesja ciążowa to jeden z rodzajów sesji rodzinnych. Bez wątpienia jest to przepiękna pamiątka dla każdej kobiety spodziewającej się dziecka, ale również dla jej partnera, a w przyszłości również dla dziecka. Sesje ciążowe wykonuje się, kiedy ciąża jest już widoczna, jednak nie czeka się z nią do końcowych tygodni. Dlaczego? Sesja może być zbyt mecząca dla przyszłej mamy, chociaż oczywiście jest to kwestia indywidualna. W sesji ciążowej może brać udział zarówno sama przyszła mama, jak i jej najbliżsi – wszystko jest kwestią uzgodnienia.

sesja ciążowa w plenerze łódź
sesja ciążowa w plenerze łódź

Lifestylowa sesja zdjęciowa ciążowa w Łodzi


Lifestylowa sesja ciążowa to rodzaj sesji, w której przede wszystkim liczy się swoboda. Zachęcam więc moje klientki, aby wybierały do tej sesji miejsca, w których naprawdę dobrze się czują! Lifestylowa sesja ciążowa może przedstawić samą przyszłą mamę, ale może zostać wykonana także z partnerem, dziećmi, innymi członkami rodziny. Chodzi o to, aby było swojsko, miło, wesoło, ale też intymnie i w aurze miłości. Wykonując sesję Lifestylową staram się, aby pokazać jak najwięcej naturalności i swobody. Moje zdjęcia są w formie reportażu, który z założenia ma być spontaniczny i naturalny. Nie proszę przyszłych mam, aby ubierały się w sukienki, nie stylizuje, nie ustawiam – wręcz przeciwnie – zachęcam do swobody, do założenia swoich codziennych ubrań i robię wszystko, aby przyszła mama lub przyszli rodzice, zapomnieli o mojej obecności!

Sesja ciążowa w plenerze w Łodzi


Sesje ciążowe w plenerze są jednymi z najchętniej wybieranych. Chyba każdy z nas ma swoje ulubione miejsca, które dobrze się mu kojarzą, które są dla niego z jakichś powodów ważne. Najczęściej właśnie takie miejsca stanowią tło dla sesji ciążowych. Ale oczywiście nie tylko. Może to być zupełnie nieznane miejsce dla przyszłej mamy – ja mogę dojechać niemal wszędzie! A jaka pora jest najlepsza na zrobienie sesji zdjęciowej przyszłej mamie? Przede wszystkim czas zależy od jej stanu zdrowia i samopoczucia. W przypadku tego rodzaju sesji jestem niezwykle elastyczny! Jest to dla kobiety czas wyjątkowy i ja, jako fotograf, osoba, która nie tylko chce wykonać zdjęcia, ale chce, aby te zdjęcia były naprawdę dobre, muszę zrobić wszystko, aby przyszła mama czuła się jak najlepiej. Jeżeli stan zdrowia i samopoczucie pozwalają, na sesje plenerową można wybrać się w dalsze miejsca, ale niekoniecznie – miejski park, las, skwer lub inne miejsce – całkiem niedaleko – też będzie doskonałym wyborem. Miejsce może być także dopasowane do pory roku – pole dyń, pole lawendy czy łąka. Pamiętajmy jednak o tym, że miejsce, choć ważne, nie jest najważniejsze. Najważniejsza jest radość i uśmiech przyszłej mamy!

sesja ciążowa łódź
sesja ciążowa w plenerze łódź

Sesja brzuszkowa z partnerem - Łódź


Wspólne sesje w ciąży są bardzo popularne. Nic w tym dziwnego – wiele par chce celebrować ten czas wspólnie, wspólnie go przeżywać i mieć wspólne pamiątki. Aby sesja brzuszkowa z partnerem była wyjątkowa, warto aby spełniony był przede wszystkim jeden warunek – swoboda miedzy partnerami. Jeżeli obydwoje chcą takiej sesji, niemal pewne jest to, że zdjęcia będą naprawdę piękną i wyjątkową pamiątką. Sesja brzuszkowa z partnerem może odbyć się zarówno w domu, jak i w plenerze – obie mogą być bardzo intymne, choć wiele par wybiera na ten rodzaj sesji miejsca dobrze znane, w których przyszła mama będzie mogła odczuwać jak największy komfort.

Intymna sesja zdjęciowa w ciąży - Łódź


Intymna sesja ciążowa często nazywana jest również sensualną sesją ciążową. Jest to rodzaj sesji z partnerem, która charakteryzuje się wyjątkową bliskością. Kiedy mówimy o tego typu sesji, mamy na myśli autentyczność, zaufanie i bliskość. Jest to sesja dla tych par, które potrafią się otworzyć, które nie będą czuły się skrepowane obecnością fotografa w chwilach bardzo intymnych. Sesję ciążową we dwoje można zrealizować w różnych miejscach – niekoniecznie musi to być dom lub mieszkanie. Wiele par decyduje się na wynajęcie apartamentu lub pokoju hotelowego. Najważniejsze, aby podczas intymnej sesji zdjęciowej czuć się po prostu swobodnie!

intymna sesja ciążowa łódź
sesja ciążowa w plenerze łódź

Cena sesji ciążowych w Łodzi


Wiele przyszłych mam, które zainteresowane są sesją ciążową, pyta o cenę takiej sesji. Sesja ciążowa cena Łódź – hasła tego typu często wpisywane są do wyszukiwarki. Ceny zazwyczaj są kwestią bardzo indywidualną – wiele zależy od rodzaju sesji, miejsca, dlatego zachęcam do kontaktu – Marcin Drechna fotograf ślubny Łódź !

Zapytaj o ofertę