Sesja kobieca cieszy się ogromną popularnością, a wszystko dlatego, że dzięki niej panie mogą uwiecznić swoje piękno, podbudować swoją pewność siebie i przy okazji czerpać z tego doświadczenia wiele radości. Dla wielu z Was profesjonalna sesja zdjęciowa będzie nowym doświadczeniem, więc z pewnością zastanawiacie się, jak się przygotować, by przed obiektywem pokazać najlepszą wersję siebie. Zachęcam Was do zapoznania się z poniższymi informacjami, które powinny rozwiać wszelkie wątpliwości i pomóc w odpowiednim przygotowaniu się do sesji zdjęciowej ze mną.

Bądź wypoczęta i nie denerwuj się! Przede wszystkim musisz się dobrze wyspać. Zdaję sobie sprawę, że teraz makijażem można zakryć prawie wszystko, ale nie zmęczone oczy. Poza tym, jeśli przyjdziesz do mnie wypoczęta, będziesz mieć energię, by dobrze się bawić podczas swojej sesji. Postaraj się także zrelaksować, a sesję potraktuj jako nowe doświadczenie w życiu i podejdź do niego na spokojnie. Tak naprawdę większość z moich klientek to osoby, dla których sesja kobieca jest pierwszą w życiu. Jestem do tego przygotowany, więc nie masz powodu do nerwów. Jestem od tego, by Ci pomóc i sprawić, byś się dobrze bawiła. Podczas sesji możesz liczyć na pełne moje wsparcie, będę udzielał Ci wskazówek, bo mi również zależy, byś była zadowolona z efektów naszej wspólnej pracy.

Co ze sobą zabrać – garderoba na sesję kobiecą


Dobrze by było, gdybyś zabrała ze sobą coś pasującego do klimatu sesji kobiecej – np. seksowną sukienkę, luźny sweter, rozpinaną koszula, swoją ulubioną narzutkę bądź satynowy lub jedwabny szlafrok. Przejrzyj zatem dobrze swoją szafę, wybierz z niej coś extra, ale niech to będą rzeczy, w których czujesz się dobrze. A jeśli nic nie znajdziesz, zabierz przyjaciółkę na małe zakupy, wspólnymi siłami z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego.

W sesjach kobiecych istotną rolę odgrywa bielizna. Masz świetną okazję na to, by założyć coś, na co wcześniej się nie odważyłaś. Oczywiście możesz także wybrać bieliznę, w której czujesz się dobrze i którą lubisz. Jednak nie zapominaj, że w tej sesji masz podkreślić swoje wdzięki, więc może warto skusić się na coś wyjątkowego. Jak najbardziej wskazana jest koronkowo bielizna. Możesz ze sobą zabrać ze trzy komplety, a na miejscu już razem wybierzemy najlepszą stylizację. Postaraj się także, by Twoje zestawy były w różnych odcieniach – czerń i biel zwykle dominują, ale weź też pod uwagę inne, bardziej żywe kolory. Co jeszcze się sprawdza na zdjęciach? Świetne efekty dają też rajstopy, zakolanówki oraz pończochy, zarówno samonośne, jak i te z pasem do pończoch.

Co z dodatkami? Może buty, biżuteria lub akcesoria?


Poza bielizną powinnaś ze sobą zabrać też buty – najlepsze będą seksowne szpilki. Nawet jeśli nie pokażemy ich na zdjęciach, to jeśli podczas sesji będziesz miała je na stopach, zmianie ulegnie Twoja sylwetka. Ważną rolę podczas sesji odgrywa również biżuteria jak kolczyki, pierścionki, wisiory oraz korale. Możesz także wziąć kilka innych ciekawszych dodatków, które postaram się w wykorzystać podczas sesji. Masz w tej kwestii szerokie pole do popisu. Przebieg sesji kobiecej zależeć będzie w dużej mierze od tego, co ze sobą weźmiesz. Jednak nie bierz całej garderoby, zrób ostrą selekcję, byśmy później nie marnowali czasu na przeglądanie i wybór.

Co jeszcze zabrać?


Niech pomyślę…dobry humor i pozytywne nastawienie. I wcale nie żartuję, sesja powinna być dla Ciebie frajdą, a nie powodem do zmartwień. Nie spinaj się, ciesz się z nowego doświadczenia, a gwarantuję, że wszystko będzie dobrze. Nie oczekuj od siebie zbyt wiele, nie jesteś przecież profesjonalną modelką. Nawet jeśli nie umiesz pozować, pokieruję Cię, przecież od tego jestem. Gwarantuję, że już po kilku pierwszych ujęciach przyjdzie rozluźnienie, Twoje pozy zaczną być coraz lepsze i bardziej naturalne. Już ja się o to postaram. Jednak musisz mi w tym trochę pomóc, a kluczem do sukcesu jest właśnie pozytywne nastawienie.

Gdybyś miała problemy z doborem garderoby i dodatków to koniecznie powiedź mi o tym jeszcze przed sesją. Możemy się spotkać kilka dni wcześniej i wspólnie ustalić stylizację specjalnie dla Ciebie. Poza tym poznamy się bliżej, więc to ułatwi nam dalszą współpracę podczas sesji. Również nie wstydź się mówić o swoich oczekiwaniach. Jeśli masz swoją koncepcję na sesję, podziel się nią ze mną. Postaram się spełnić Twoje marzenia, bo przecież to Ty tutaj jesteś najważniejsze i zależy mi, byś wyszła ode mnie zadowolona.

Zapytaj o ofertę