Od wielu lat wykonuje profesjonalne zdjęcia sportowcom. Sesja sportowa jest bardzo specyficznym rodzajem w fotografii i niewielu fotografów podejmuje się takiej pracy. Zdjęciowa sesja sportowa pokazuje, jak wiele pracy wkłada się w to, aby uzyskać oczekiwane efekty, pokazuje trud, piękno sportowej sylwetki.

Nie musisz mieć doświadczenia w modelingu. Bądź sobą, spróbuj pokazać swoje atuty, a ja sprawię, że będziesz wyglądać naprawdę świetnie. Podczas sesji zawsze panuje luźna, przyjemna atmosfera, dzięki czemu zdjęcia będą wyglądały naturalnie, pozy spontanicznie, a emanować z nich będzie Twoja pewność siebie i charakter. Pomogę Ci ustawić się do zdjęć, wyeksponować największe zalety, a ewentualne mankamenty ukryć.

Zaufało mi wielu doświadczonych zawodników kulturystyki i fitness, między innymi zawodnicy PRO: Robert Piotrkowicz, Marek „Oley” Olejniczak, Damian Kuffel, Krystian Wolski. Współpracuję także z firmą 7Nutrition produkującą odżywki dla sportowców.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam!

Dla kogo kierowana jest sesja sportowa?


Sesja sportowa to oferta dla każdej osoby, która kocha sport. Z oferty może skorzystać zarówno osoba, dla której sport jest hobby, ale także, a może przede wszystkim – profesjonalista. Bez względu na to, jaki sport uprawiasz, czy jest to kulturystyka, fitness, kajakarstwo, bieganie, boks, czy tenis, sesja sportowa jest właśnie dla Ciebie! Z sesji zdjęciowych korzystają również trenerzy personalni. Sesje personal brandingowe są tym co naprawdę lubię robić!

Pokaż się od najlepszej strony!


Sporty uprawiamy z wielu powodów. Jedno chcą zmienić swoje ciało, inni chcą w ten sposób zadbać o swoje zdrowie, a jeszcze inni nie potrafią żyć bez konkurowania lub podoba się im ciągłe przekraczanie granic. Bez względu na to, jaki jest Twój powód, dla którego tak wiele czasu poświęcasz na treningi, warto uwiecznić to, jak dziś wyglądasz, jak wygląda twoje ciało. Warto pokazać innym, jak się prezentujesz, jak wiele wysiłku wkładasz w swoją pasję i pracę. Profesjonalnie wykonane zdjęcia sportowe może być niezwykle ważna dla trenerów personalnych. Zdjęcia na pewno spowodują wzrost zaufania klienta do trenera, pokażą też sposób jego pracy.

Gdzie wykonuje się sesje?


Sesja sportowa Łódź może zostać wykonana w dowolnym miejscu. Może to być studio, plener, np. park, ale preferuję siłownię lub studio fitness, gdzie można wykorzystać wyposażenie wnętrza. Istotne jest to, aby sesja sportowa wykonywana była w miejscu znanym sportowcowi, aby mógł swobodnie ćwiczyć tak jak zawsze, a wtedy zdjęcia na pewno wyjdą doskonałe!

A co z ceną?


Sesja sportowa cena – takie hasła bardzo często wpisywane są do wyszukiwarki. Ceny sesji sportowych w łodzi różnią się i ma na to wpływ kilka czynników. Dlatego najlepiej skontaktuj się ze mną, a już po krótkiej rozmowie przedstawię cennik.

Sesje sportowe - portfolio

Zapytaj o ofertę