Bełchatów - fotograf ślubny Marcin Drechna


Ślub wraz z weselem w Bełchatowie to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary. Obok wspomnień, do których można powracać przez długie lata, fotografia jest tym, co potrafi raz jeszcze przenieść nas do przeszłości. To kawałek czasu zaklęty w obiektywie. Uchwycenie podniosłości, piękna i miłości, jakie widać w danej chwili, w obliczu promieniującego uczucia Państwa Młodych, na pierwszy rzut oka nie wydaje się być trudne. Jednak dzień ślubu to, niestety, nie tylko cudowna uroczystość, ale też niejednokrotnie stres i nerwy z nim związane. Obiektyw aparatu potrafi także niektórych speszyć – zarówno Państwa Młodych, jak też gości weselnych. Dlatego dobry fotograf ślubny w Bełchatowie powinien być trochę jak ninja. Stać gdzieś z boku, ale jednocześnie, gdy wymaga tego sytuacja, zachęcić do wspólnego pozowania. Przecież tak wiele Par chce mieć pamiątkowe fotografie z rodzicami, czy bliskimi znajomymi.

Fotografia ślubna w Bełchatowie


Swoją działalność prowadzę od wielu lat. Dzięki temu posiadam doświadczenie nie tylko w samym wykonaniu zdjęć, ale ich profesjonalnej obróbce. Jestem również elastyczny i mogę dokonać retuszu zdjęć w taki sposób, by odpowiadał Państwu Młodym. W swojej pracy staram się wykorzystywać wiele elementów naturalnych, a przede wszystkim światło, które jest istotnym narzędziem w pracy fotografa ślubnego w Bełchatowie. Ono właśnie pozwala wydobyć urok danej chwili, piękno otoczenia, nadać fotografiom przestrzeni i głębi, a przede wszystkim, pozostawić unikalną aurę, która nadaje każdemu ze zdjęć indywidualnego charakteru.

Całodniowy reportaż ślubny w Bełchatowie


Z własnego doświadczenia wiem, że dla wielu osób, zarówno Pary Młodej, jak również ich rodziców, ważne jest aby fotograf ślubny w Bełchatowie był obecny już w trakcie przygotowań do ceremonii. Oczywiście nie w sposób nachalny i bezpośredni. Każdy przecież skupia się przede wszystkim na Pani i Panu Młodych, na swoim stroju, czy kolczykach, które nagle się zawieruszyły. Przygotowania do zaślubin to moment, w którym staję się obserwatorem, tworzę prawdziwy reportaż, swego rodzaju opowieść, w której poddenerwowanie na twarzy przeplata się z niedowierzaniem, stres ze szczerym uśmiechem, a gorączkowa atmosfera ustępuje miejsca zachwytowi, jaki wywołuje suknia Panny Młodej, nienagannie skrojony garnitur Pana Młodego.

przysiółek kresy zdjęcia ślubne

Zdjęcia ślubne Bełchatów


Doskonale zdaje sobie sprawę, że ślub w kościele, czy innym obiekcie kultu religijnego nie sprowadza się tylko do strzelania fotek na każdym kroku i biegania z obiektywem wokół Państwa Młodych. Takie zachowanie może być odebrane przez kapłanów za niekulturalne, a także rozpraszać, zarówno dwójkę zakochanych, która za moment będzie ślubować sobie dozgonną miłość, jak również zebranych w świątyni gości. Fotografię ślubną czy to w Bełchatowie czy innym miejscu woj. Łódzkiego wykonuję w sposób dyskretny, jednocześnie staram się uchwycić momenty najważniejsze, zarówno pod względem samej ceremonii, jak również emocji, jakie rysują się na twarzach.

Profesjonalny fotograf na wesele w Bełchatowie


Impreza weselna, gdy opadną już nerwy, to jedno z najwspanialszych wydarzeń, jakie mam okazję uchwycić na fotografii. To moment, w którym wszyscy się cieszą, odnawiają kontakty, czują się blisko siebie, a przede wszystkim są życzliwi i uśmiechnięci. A w samym środku tej sielankowej sceny oni – piękny Państwo Młodzi.
Wedle standardów branżowych, przewiduję fotorelację z wesela do momentu oczepin. Nie oznacza to jednak, iż z przyjemnością nie zostanę na imprezie dłużej, by wykonać dla Państwa dodatkowe zdjęcia ślubne w Bełchatowie.

przysiółek kresy zdjęcia ślubne
przysiółek kresy zimne ognie

Sesja w plenerze w Bełchatowie


To fotografii plenerowych zawsze pałałem ogromną sympatią. Niezależnie, czy Państwo Młodzi wybierają miejsca bardziej zurbanizowane, czy te całkowicie na uboczu, w rozkosznej, naturalnej scenerii. Możliwość tworzenia kontrastów, zarówno kolorystycznych, jak też pod względem różnorodności figur i faktur pozwalają mi na stworzenie pięknych zdjęć ślubnych w Bełchatowie i okolicach. Ich głównym elementem jesteście oczywiście Wy – szczęśliwi nowożeńcy. Jeśli obawiacie się, że będziecie musieli pozować, bawić się w aktorów, czy modelów – spokojnie, zależy mi przede wszystkim na sielankowej, spontanicznej atmosferze, luźnych rozmowach, w trakcie których można tak naprawdę uchwycić najwięcej emocji.

Polecam się jako fotograf ślubny na wasz ślub i wesele w Bełchatowie.

Zapraszam bardzo ciepło do zapoznania się z moim portfolio, jak również do kontaktu, jeśli interesuje Was więcej szczegółów.

fotografia ślubna Łódź

Spotkajmy się na Waszym ślubie i weselu w Bełchatowie. Stwórzmy razem coś wyjątkowego!


zapytaj o ofertę