Moc i delikatność w jednym!
Czy Wy również widzicie tu mocną kobietę w delikatnej odsłonie? A może delikatną kobietę w bardzo odważnej odsłonie? W kobiecych sesjach chce pokazać właśnie różnorodność. Myślisz, że masz jedną twarz? Tylko Tak Ci się wydaje! Spójrz na Angelikę… jest słabą czy mocną kobietą? A te zdjęcia są pełne seksapilu czy tęsknoty? No właśnie – jest w nich absolutnie wszystko!

Odważna kobieta odziana w delikatność
Na moich sesjach nie ma sztuczności. Jest za to pełen profesjonalizm – ja wykonuję swoją pracę jak potrafię najlepiej i służę całym swoim doświadczeniem, ale to modelka decyduje jakie uczucia chce pokazać, jaką twarz w danej chwili chce przede mną odkryć. Sesja buduarowa ma być taka jak dusza jej bohaterki! Angelika wygląda ultrakobieco – co do tego nikt nie może mieć wątpliwości. Wydaje mi się również, że sesja zdjęciowa ta dała jej wiele radości i satysfakcji.

Sesja kobieca ma przedstawiać ciało w eleganckiej oprawie – odważnie, ale z klasą. Zajazd Plan Studzianki stał się do tego idealnym tłem, które oczywiście również ma niebagatelne znaczenie! Miejsce powinno nie tylko pasować od względem kolorów, ale przede wszystkim modelka powinna czuć się tam dobrze i swobodnie – czy Angelika tak się czuła? Mam przypuszczenie graniczące z pewnością, że TAK!

Zapytaj o ofertę