Pabianice - fotograf ślubny Marcin Drechna


Wyjątkowa fotografia ślubna w Pabianicach, to ta, w której udało uchwycić się nie tylko same kolory, postaci, czy kształty, oddać scenerię danego miejsca i stworzyć coś na wzór reportażu. Wyjątkowa fotografia posiada serce, duszę, widoczne w niej emocje sprawiają, iż wydaje się być niemal żywym odzwierciedleniem rzeczywistego świata, jego pamiątkową. Szczególnie dzień ślubu, wesele to zdarzenia, w których emocje pulsują, tańczą i błyszczą, widać je na setkach twarzy, a w szczególności w spojrzeniach i uśmiechach Pary Młodej, jej rodziców, bliskich znajomych. To wyjątkowe chwile, na które spoglądam już od dawna i za każdym razem zaskakuje mnie różnorodność. Zaskakuje mnie, że każde „kocham” brzmi nieco inaczej, że każda radość ma trochę inną aurę, każdy uśmiech jest tym jedynym uśmiechem, jakiego nie uda się zobaczyć u drugiego człowieka. Dlatego w swojej pracy staram się, podczas wykonywania reportaży ślubnych, przede wszystkim poszukiwać cech charakterystycznych, tego, co danej sytuacji, osobie nadaje jej wyjątkowości, jest z nią tożsame. Efektem tego są moje fotografie, które można także przejrzeć w portfolio.

Fotograf ślubny Pabianice – dlaczego warto


Fotografia ślubna w Pabianicach to jedna z moich ulubionych dziedzin. Wszystko dlatego, iż dzień, w którym dwoje osób decyduje się powiedzieć sakramentalne „tak”, jest bardzo dynamiczny. Tutaj nie ma czasu, bym mógł odpocząć. Nie znaczy to, że czuję się zmęczony, nie. Taki dzień, w którym dzieje się tak wiele, wciąga w pozytywny sposób. I lubię podążać za jego pędem, za pędem Państwa Młodych, za odgłosami muzyki i dobrej zabawy, która prowadzi do radości na twarzach gości weselnych, pozwala na uchwycenie tego, jak człowiek wiele może czerpać z danej chwili.

Fotografia ślubna w Pabianicach – profesjonalna obsługa


By spełnić Państwa oczekiwania, jak również wykonać kompletny reportaż z dnia weselnego, którego efektem będzie album, będę z Państwem już od momentu przygotowań. I jak się okazuje, czasem obecność kogoś, kto bezpośrednio nie bierze udziału w wydarzeniach, potrafi działać uspokajająco :). Z pewnością jednak zadbam o to, by przysłowiowo nie plątać się pod nogami, a jednocześnie przygotować kilka zdjęć z etapu przygotowań. Jako fotograf ślubny w Pabianicach doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne są profesjonalizm, kultura osobista, a także poczucie humoru.

fotografia ślubna łódź

Fotograf ślubny w Pabianicach – zdjęcia ze ślubu


Ślub kościelny to jedno z najbardziej podniosłych wydarzeń w życiu każdej pary. To tutaj, przed ołtarzem, w towarzystwie rodziny i bliskich osób, dwoje ludzi ślubuje sobie miłość i wierność, i że się nie opuszczą, aż do śmierci. Słowa, które wypowiedziało już tak wiele osób, a jednak, za każdym razem rozbrzmiewają w trochę inny sposób, posiadają inną barwę, i za każdym razem, w osobach, które je wypowiadają, powodują wiele emocji. Moim zadaniem jest, by emocje te uchwycić, zapisać na fotografii i nie koniecznie wpychać obiektyw pod sam nos kapłana, czy Pary Młodej.

Kompletny reportaż weselnych w Pabianicach


Jeśli ślub to i wesele, a jakże. A jeśli wesele to również mnóstwo wspaniałych wspomnieć. Czy można wszystko zapamiętać? Wszystko zauważyć? Zwłaszcza, gdy jest się Parą Młodą, której radość przeplata się z obowiązkami względem gości. Zdjęcia potrafią przenieść raz jeszcze do zdarzeń minionych, a nawet – pokazać pewne zdarzenia z zupełnie nowej perspektywy. Dlatego, obok samej umiejętności obserwacji, wychwytywania tego, co istotne, piękne, czasem ciekawe, a czasem intrygujące, pamiętajcie proszę, iż przed tym, jak otrzymacie ode mnie gotowy album, zajmę się jego profesjonalnym przygotowaniem. Oznacza to właściwą obróbkę zdjęć, ich wybór, tak, byście mogli dostać to, na co zasługujecie, czyli to, co najlepsze.

fabryka wełny pabianice
fabryka wełny pabianice

Fotograf ślubny w Pabianicach – sesja plenerowa


Nie zapomnijcie również o sesji plenerowej. To wyjątkowy moment na to, by móc się po prostu cieszyć zawarty małżeństwem, pobyć chwilę ze sobą. A ja? Ja jestem tylko obiektywem aparatu, który dodatkowo gada, czasem nawet zabawnie, bo przede najważniejsze to swobodna atmosfera, w której czuć się będziecie swobodnie. Przecież na zdjęciach chcecie oglądać siebie, a nie tylko pozy, jakie „ten fotograf” chciał, abyście przyjmowali. Spokojnie, nie ma bardziej fotogenicznej rzeczy, niż spontaniczność.

W moim portfolio dostępne są fotografie ślubne z Pabianic. Tam właśnie można bliżej zapoznać się z moim podejściem do fotografii ślubnej jak też sposobem jej wykonywania. Jestem otwarty na współpracę i nowe pomysły i bardzo chętnie omówię z Wami więcej szczegółów, które dotyczą reportażu z dnia ślubu. Zapraszam do kontaktu!

zdjęcie panny młodej wykonane rpzez fotografa ślubnego w Bełchatowie

Spotkajmy się na Waszym ślubie i weselu w Pabianicach. Stworzę dla Was niezwykłe zdjęcia!


zapytaj o ofertę