Sesja z udziałem Agaty była bardzo inspirująca, jest to bowiem bardzo atrakcyjna i energiczna kobieta. Tryska z niej radość i szczęście. Jest to zdecydowana kobieta, która wie czego chce.

Sesja zdjęciowa Agaty odbyła się w ekskluzywnym lokalu Venezia Caffe w Tomaszowie Mazowieckim, którego wnętrza stanowiły doskonałe tło do moich zdjęć. Taki klimat odpowiada jej stylowi, jest ona bowiem bardzo elegancka i subtelna.

Agata ma bardzo ładną twarz, bujne włosy i zgrabną sylwetkę. Na zdjęciach prezentuje się młodo i świeżo. Makijaż, który został wykonany Agacie podkreśla jej piękne oczy i długie rzęsy, a także uwydatnił usta. Bardzo ciekawie zaprezentowała się w białej bluzce i futrzanej kamizelce. Ta stylizacja wprowadziła młodzieńczą energię i optymizm.

Widać, że Agata jest kobietą elegancką, wybrała bowiem także czarną, klasyczną sukienkę, która podkreśla walory jej sylwetki. Lubi ładną biżuterię i odpowiednio dobiera ją do urody i stylizacji, by podkreślić swój temperament. Ma świetny gust i wie czego chce.

Zapytaj o ofertę