Spodobały Ci się moje zdjęcia i sposób, w jaki patrzę na świat za pośrednictwem obiektywu?Skontaktuj się ze mną – chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Sala weselna Enigma Rzgów - zdjęcia ślubne


Asia + Bartek


Na zdjęciach staram się uchwycić przede wszystkim emocje, bo to one są najważniejsze. Kiedy światła zgasną, muzyka przestanie grać, a parkiet opustoszeje, to właśnie uczucia będą tym, o czym będziemy chcieli pamiętać. Fotografie ślubne są jak pamiątki, szczelnie zamknięte w pudełku na dnie szafy. Wystarczy podnieść wieczko, by w parę sekund na powrót przenieść się do bezcennych momentów i wspaniałych wydarzeń.

Zdjęcia Asi i Bartka są wyjątkowe, bo przepełnione uczuciami, a przy tym tajemnicze, enigmatyczne i niebanalne. To kadry pozostawiające niewypowiedziane na głos pytania, na które tylko Oni znają odpowiedź. Bo przecież tylko Oni wiedzą, co wtedy czuli, o czym marzyli, w jaki sposób patrzyli w swoją wspólną przyszłość. Lubię takie klimatyczne sesje, bo oddają charakter niezwykłych ludzi, których mam przyjemność fotografować. Którzy powierzyli mi uwiecznienie najważniejszego dnia w życiu.

Z radością pojawię się także na Waszym weselu i zadbam o to, by pudełko pełne wspomnień już na zawsze przywoływało uśmiech i wzruszenie. Dokładnie tak, jak w ten jedyny, szczególny dzień…


fotograf ślubny rzgówfotograf ślubny rzgówfotograf ślubny rzgówfotograf rzgówsala weselna enigma rzgówsala weselna enigma w rzgowierzgów enigma