Kolejny ślub i wesele, kolejne piękne i niezapomniane emocje, kolejna zupełnie inna para. Zapraszam Was na reportaż ze ślubu i wesela Pauliny i Adama – mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu!

Przygotowania czas zacząć


Reportaż ślubny powinien zaczynać się od przygotowań do ślubu. Zawsze staram się uchwycić na fotografiach zarówno przygotowania Panny Młodej jak i Pana Młodego. Myślę, że fajnie jest móc zobaczyć, jak do tego ważnego wydarzenia przygotowywała się druga połówka – fotografia ślubna daje taką właśnie możliwość!

Pomoc najbliższych w przygotowaniach jest nieoceniona. Najczęściej to właśnie oni rozładowują atmosferę, pomagają zapiąć spinki przy mankietach, zawiązać muszkę lub krawat, zadbać o każdy szczegół podczas wyglądu Panny Młodej. Podobnie było podczas przygotowań Pauliny i Adama – Państwo Młodzi mogli liczyć na pomoc i uśmiech najbliższych! Paulina prezentowała się zachwycająco: pięknie dobrana suknia, biżuteria i fryzura podkreśliły urodę Panny Młodej, ale i tak jej największą ozdoba w tym dniu był promienny uśmiech!

Błogosławieństwo rodziców i podróż na ślub


Fotograf ślubny jest świadkiem wielu bardzo wzruszających scen. Na pewno do takich można zaliczyć błogosławieństwo. Rodzice zawsze z wielką czułością błogosławią Parę Młodą, życząc im wszelkiej pomyślności.

Piękny letni dzień, bezchmurne niebo i oni – dwoje szczęśliwych, zakochanych ludzi zmierzających do Kościoła, aby powiedzieć sobie sakramentalne TAK. A wokół goście, którzy są świadkami przysięgi i ich szczęścia, goście, którzy zaraz będą składać Młodej Parze życzenia, wzniosą toasty za ich zdrowie i będą fantastycznie bawić się do białego rana…

Moment przysięgi ślubnej to kolejny wzruszający moment. Wzruszenie miesza się ze szczęściem – z pewnością doskonale wiecie co mam na myśli, a jeżeli nie to popatrzcie na Paulinę podczas składania przysięgi – wszystko stanie się jasne.

Bawmy się w Czarnym Stawie w Nowym Adamowie!


Państwo Młodzi zaprosili swoich gości do Czarnego Stawu w Nowym Adamowie koło Aleksandrowa Łódzkiego. Elegancki i klimatyczny wystrój, dużo przestrzeni i suto zastawione stoły. Czarny Staw to jedna z piękniejszych sal weselnych w okolicach Łodzi. Ale nie to było najważniejsze. Szczęście Pauliny i Adama wprawiło wszystkich w doskonały nastrój. Idąc za ich przykładem (pierwszy taniec wszystkich zachwycił) Goście bawili się wyśmienicie do późnych godzin nocnych.

łódźwesele łódźkoszula do ślubu łóźprzygotowania do ślubu łódźportret ślubny łódźgarnitur do ślubu łódźportret ślubny łódźwesele w łodziprzygotowania do ślubu łódźmakijaż ślubny łódźfotografia ślubna łódźfotografia ślubna łódźfotografia ślubna łódźfotograf łódźsuknia ślubna łódźbuty do ślubu łódźpodwiązka do ślubu łódźfotograf ślubny łódźzdjęcia ślubne łódźreportaż ślubny łódźzdjęcia ślubne łódźślub łódźślub łódźślub łódźzdjęcia ślubne łódźfotograf ślubny łódźfotograf ślubny łódźfirstlook łódźbłogosławieństwo łódźbłogosławieństwo łódźbłogosławieństwo łódźreportaż ślubny łódźkościół poddębicedekoracja kościoła poddębiceślub w kościele w poddębicachzdjęcia ślubne poddębicefotografia ślubna poddębiceślub w kościele w poddębicachfotograf ślubny poddębicefotograf ślubny poddębicezdjęcia ślubne poddębiceślub w kościele w poddębicachślub w poddębicachfotografia ślubna poddębiceślub w poddębicachślub w poddębicachfotograf ślubny poddębicefotograf poddębicefotografia ślubna poddębicezdjęcia ślubne poddębicefotograf poddębicezdjęcia ślubne w poddębicachzdjęcia ślubne w poddębicachfotograf poddębicezdjęcia ślubne w poddębicachwesele w poddębicachwesele w poddębicachczarny staw wesele opinieczarny staw nowy adamów weseleczarny staw nowy adamów weseleczarny staw nowy adamów weseleczarny staw aleksandrów łódzki weseleczarny staw aleksandrów łódzki weseleczarny staw aleksandrów łódzki weselewesele czarny staw łódźwesele czarny staw łódźwesele czarny staw łódźzdjęcia ślubne czarny stawzdjęcia ślubne czarny stawfotografia ślubna czarny staw łódźfotografia ślubna czarny staw łódźpierwszy taniec czarny staw nowy adamówpierwszy taniec czarny staw nowy adamówpierwszy taniec czarny staw aleksandrów łódzkifotograf ślubny czarny staw nowy adamówfotograf ślubny czarny staw nowy aleksandrów łódzkifotograf ślubny czarny staw łódźwesele w czarnym stawie w nowym adamowieopinie o czarnym stawie w nowym adamowiereportaż ślubny czarny staw łódźreportaż ślubny czarny staw nowy adamówwesele w czarnym stawie w aleksandrowiefotograf czarny stawreportaż ślubny czarny staw aleksandówfotograf na wesele czarny stawopinie o czarnym stawie w aleksandrowiefotograf sala weselna czarny stawfotograf na wesele czarny staw w łodzifotograf na wesele czarny staw łódźwesele w czarnym stawie w łodziczarny staw sala platynowaczarny staw sala platynowa weselesala platynowa czarny stawczarny staw sala platynowaczarny staw w łodzi weselesala weselna czarny staw sala platynowałódź czarny staw weseleopinie o czarnym stawie w łodziczarny staw w łodzi weseleczarny staw sala platynowa weselewesele czarny stawczarny staw sala platynowa weseleczarny staw w łodzi weselewesele czarny stawłódź czarny staw weselewesele czarny stawzimne ognie czarny stawzimne ognie czarny stawzdjęcia ślubne łódź czarny stawzdjęcia ślubne łódź czarny staw