Kiedy decyzja o ślubie i weselu już zapadnie, pojawia się pytanie: gdzie zrobić wesele, aby spełniało nasze oczekiwania? wybór sali zależy od naszego miejsca zamieszkania oraz od motywu przewodniego, w jakim chcemy zorganizować ślub i wesele. Jak zatem powinna być idealna sala weselna? Na pewno musi być ładna i estetyczna, musi mieć odpowiednią wielkość, smaczne menu, znakomita obsługę i idealne miejsce do tańca. To absolutna podstawa. A jeśli jeszcze otoczenie sali pozwoli na relaks, to będzie idealnie. Takie warunki spełnia sala weselna Jan – Bełchatów.

Kompleks “Jan” - charakterystyka


Kompleks „Jan” zlokalizowany jest w Bełchatowie przy ul. Lipowej 77 w otoczeniu pięknej zieleni umożliwiającej relaks na świeżym powietrzu. Od piętnastu lat świadczy usługi restauracyjno – konferencyjne. Hasłem przewodnim właścicieli jest: “Stuprocentowe zadowolenie gościa”. W obiekcie znajduje się sala balowa, restauracja, sale indywidualne, hotel i oczywiście sala bankietowa “Jan”. Bełchatów posiada kilka obiektów weselnych, ale sala “Jan” Bełchatów ma znakomite opinie wśród par, które skorzystały z usług właścicieli.

  • Sala balowa to przepiękne, przestronne wnętrze, które pomieścić może nawet 200 osób. Państwo młodzi do wyboru mają okrągłe lub prostokątne stoły i nieograniczone możliwości, jeśli idzie o dekoracje sali. Na antresoli sali balowej znajdują się pokoje gościnne, które można wykorzystać do odpoczynku podczas wesela.
  • Sala bankietowa Bełchatów może pomieścić 70 - 120 osób. Jej zalety to elegancki wystrój i stylizacje świetlne. W przypadku wielkiego przyjęcia jest możliwość wykorzystania obu sal i wówczas Dom Weselny Jan jest w stanie przyjąć nawet 500 gości.
  • Sala indywidualna to eleganckie, niezobowiązujące wnętrze, które może pomieścić ok. 25 osób. Jest wyposażona w dobrej klasy sprzęt.
  • Restauracja u Jana - Bełchatów oprócz standardowych usług oferuje catering oraz lunch time. Restauracja “Jan” obsługuje zarówno uroczystości prywatne jak i firmowe bankiety. Przyjęcie może być zorganizowane w restauracji lub ogródku grillowym.
  • Dom weselny “Jan”- Bełchatów oferuje również możliwość zakwaterowania w hotelu gości, którzy przybyli z daleka. Pokoje hotelowe są wygodne, przytulne i eleganckie, posiadają bezpłatny dostęp do Internetu, a przy hotelu znajduje się również bezpłatny parking.

Sala Weselna i Restauracja “Jan” - Bełchatów: menu


Kompleks weselny “Jan” oferuje swoim gościom różnorodne menu. Dzięki doświadczonemu szefowi kuchni goście weselni mogą delektować się pysznymi daniami kuchni polskiej oraz smakołykami z różnych stron świata. W ofercie znajdują się także różne gatunki szlachetnych trunków. Restauracja “Jan” zapewnia usługi na najwyższym poziomie.

Kompleks weselny “Jan” - inne atrakcje


Dom Weselny “Jan” ma do dyspozycji państwa młodych jeszcze inne atrakcje. Na życzenie młodych organizuje przepiękny ślub w plenerze, zatem jest możliwość wzięcia ceremonii pod gołym niebem. Jeśli liczba gości nie przekracza 200, wesele może być zorganizowane w “Grillu pod strzechą” Obiekt dysponuje także luksusowym BMW X6 w kolorze białym perłowym, ze skórzanymi siedzeniami w beżowym kolorze, z kierowcą.

Sale weselne Bełchatów mogą poszczycić się wysoką jakością usług, wśród nich znajduje się również Sala Weselna “Jan”.

Nie bez powodu sala weselna Jan znalazła się na mojej liście rekomendowanych sal weselnych w woj. Łódzkim. Wg mojej opinii, Jan to jedno z lepszych miejsc na wesele w Bełchatowie.

Fotograf na wesele w restauracji Jan w Bełchatowie


Jeśli zdecydowaliście się na zorganizowanie swojego wesela w Sali weselnej Jan to serdecznie polecam się jako fotograf ślubny w Bełchatowie i stały bywalec tego miejsca do upamiętnienia tego niezwykłego przyjęcia!