Renata i Tomek – reportaż ze ślubu


Tym razem zapraszam na reportaż ślubny Renaty i Tomka. Pokażę Wam ich przygotowania do ślubu w Katedrze Łódzkiej i zabiorę Was na ich wesele w hotelu Grzegorzewski. Obydwoje przygotowywali się do uroczystości w gronie najbliższych. Pana Młoda świetnie bawiła się w towarzystwie druhen, które były w tym dniu na każde zawołanie Renaty! Pan Młody również nie mógł narzekać na złe towarzystwo w trakcie przygotowań do ślubu, ale to musicie już zobaczyć sami!

Dbałość o każdy szczegół


Oglądając ten reportaż ślubny – jestem pewien – każdy zwróci uwagę na to, jak wiele wysiłku Para Młoda włożyła w to, aby wszystko do siebie pięknie pasowało. Przemyślany jest każdy detal, dbałość o szczegóły sprawia, że Para Młoda i druhny oraz drużbowie wyglądają naprawdę wyśmienicie! Detale, nawet te najdrobniejsze są niezwykle ważne – niekiedy nawet najmniejsza rzecz potrafi znacząco wpłynąć na wygląd i samopoczucie, co oczywiście od razu przekłada się na to, jak będą prezentować się zdjęcia. Piękne kolczyki i buty, które są dopełnieniem wyjątkowej sukni Renaty, czy eleganckie spinki i zegarek u Tomka dodają nie tylko klasy, ale przyznajcie sami – są też doskonale dobrane!

… i ślubuję Ci…


Łódź – miasto, w którym znajduje się sporo pięknych zabytków i wyjątkowych miejsc. Jednym z nich jest niewątpliwie Bazylika archikatedralna św. Stanisława Kostki nazywana również Bazyliką mniejszą. Katedra łódzka (bo tak też jest nazywana) ma niesamowity klimat, a ciekawostką jest z pewnością to, że jest to póki co najwyższy budynek w Łodzi i jeden z najwyższych kościołów w Polsce. Właśnie w tak pięknym miejscu, w obecności licznie zgromadzonej rodziny i przyjaciół, Renata i Tomek złożyli uroczystą przysięgę małżeńską. Radosna atmosfera unosiła się w powietrzu, pogoda dopisała, a wszyscy goście byli radośni. Wiedziałem już wtedy, że zabawa na weselu będzie naprawdę dobra i się nie pomyliłem!

Hotel Grzegorzewski Tuszyn – miejsce idealne na wesele


W Łodzi i okolicach jest sporo całkiem przyzwoicie urządzonych sal weselnych. Jedną z nich bez wątpienia jest Hotel Grzegorzewski. Goście bawili się wyśmienicie i było bardzo energetycznie. Nie zawiódł wystrój sali, muzyka, jedzenie, oświetlenie, ale najważniejsze jest to, że były to niezapomniane chwile dla Renaty i Tomka. Tylko na nich spójrzcie, a będziecie wiedzieć wszystko!

łódź weselekoszula do ślubu łódźkoszula do ślubu łódźgranitur do ślubu łódźtoastspinki do ślubu łódźspinki ślubne łódźmuszka ślubna łódźgarnitur ślubny łódźreportażportret ślubny łódźksiążkibukiet do ślubu łódźzdjęcia ślubne łódźfotograf ślubny łódźzdjęcia ślubne łódźzdjęcia ślubne łódźszlafrok ślubny łódźszlafrok ślubny łódźreportaż ślubny łódźobrączki ślubne łódźsuknia ślubna łódźbuty do ślubu łódźbiżuteria ślubnareportaż ślubny łódźsuknia ślubna łódźsuknia ślubna łódźbuty ślubne łódźkolczyki do ślubu łódźfotograf ślubny łódźfotograf ślubny łódźjaki bukiet ślubnyfirstlook łódźfotografia ślubna łódźbłogosławieństwo łódźfotografia ślubna łódźfotografia ślubna łódźreportaż ślubny łódźfotograf na wesele łódźfotograf łódźmaybach łódźkatedra łódzka ślubkatedra w łodzi ślubzdjęcia z łódzkiej katedryzdjęcia z katedry w łodzikatedra łódzka zdjęcia ślubnezdjęcia z łódzkiej katedryzdjęcia z łódzkiej katedrykatedra łódzka zdjęcia ślubnefotograf na wesele łódźkatedra łódzka organizacja ślubukatedra łódzka organizacja ślubuślub w łodzikatedra łódzka zdjęcia ślubnekatedra łódzka organizacja ślubułódzka katedraślub w łodziłódzka katedraślub w łodzifotograf łódźkatedra łódzka piotrkowska ślubłódzka katedrakatedra łódzka piotrkowska ślubkatedra łódzka piotrkowska ślubłódź katedra ślubłódź katedra ślubfotograf łódźłódź katedra ślubobrączki ślubne łódźobrączki ślubne łódźfotograf na wesele łódźkatedra łódzka ślubkatedra łódzka ślubślub w łodzkiej katedrześlub w łodzkiej katedrzekatedra łódzka ślubślub w łodzkiej katedrzełódź sesja ślubnażyczenia ślubne łódźżyczenia ślubne łódźhotel grzegorzewskihotel grzegorzewski sala weselnahotel grzegorzewski sala weselnahotel grzegorzewski sala weselnahotel grzegorzewski weselehotel grzegorzewskihotel grzegorzewskihotel grzegorzewski tuszynhotel grzegorzewski tuszynhotel grzegorzewski weselepierwszy taniec w hotelu grzegorzewskipierwszy taniec w hotelu grzegorzewskihotel grzegorzewski tuszyndekoracja światłem hotel w tuszyniedekoracja światłem tuszyndekoracja światłem łódźwieża ciśnień weselehotel grzegorzewski opiniefotograf ślubny tuszynfotograf ślubny tuszynfotograf ślubny tuszynhotel grzegorzewski weseletoasttoastreportaż ślubny tuszynhotel grzegorzewski opiniewieża ciśnień weselezdjęcia ślubne tuszynhotel grzegorzewski opiniegdzie wesele w łodzifotografia ślubna tuszynzespół wieża ciśnień piotrkówgdzie wesele w łodzireportaż ślubny tuszyngdzie wesele w łodzisala weselna tuszynreportaż ślubny tuszynsala weselna tuszynsala weselna łódźfotografia ślubna tuszynsala weselna łódźoczepiny hotel grzegorzewskioczepiny hotel grzegorzewskioczepiny hotel grzegorzewskioczepiny zespół wieża ciśnieńoczepiny zespół wieża ciśnieńoczepiny zespół wieża ciśnieńzdjęcia ślubne tuszynzespół wieża ciśnień piotrkówfotografia ślubna tuszynzdjęcia ślubne tuszyn