Po czym rozpoznać, czy ślub i wesele były udane? Oczywiście po zdjęciach ślubnych! Oglądając fotografie ze ślubu można nie tylko odczytać wiele emocji, ale odtworzyć je na nowo i jeszcze raz przeżyć. A jaki był ślub i wesele Kasi i Dawida? Obejrzyjcie zdjęcia i przekonajcie się sami! Ale zanim to zrobicie, jak zawsze krótko opiszę ten dzień z mojej perspektywy.

Fotografia ślubna jest dziedziną fotografii, która wydaje się dość klarowna. Tymczasem każdy fotograf ślubny ma wypracowany swój styl pracy, a przez to zdjęcia ślubne często znacznie się od siebie różnią. Wykonując reportaż ślubny staram się, aby był on faktycznie reportażem, a więc aby zawrzeć w nim wszystkie wydarzenia tego dnia, od przygotowań, aż po późne godziny nocne, a także, aby jak najwierniej oddać całe wydarzenie wraz z towarzyszącymi im emocjami.

Przygotowania Kasi i Dawida do ślubu odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze. Dużo uśmiechu, radości zarówno u samych Państwa Młodych, jak i u ich najbliższych, którzy z dużą starannością dbali o najmniejszy nawet szczegół.

Uroczysty ślub odbył się w bardzo klimatycznym kościele w Witowie. Pannę Młodą do ołtarza prowadził jej dumny tata, a przy ołtarzu czekał nie mniej dumny i szczęśliwy Pan Młody – Dawid. Atmosfera? Fantastyczna! Piękna ceremonia, życzliwi goście, wzruszające momenty, spojrzenia pełne miłości, a w końcu płatki róż i ryż, które maja Młodej Parze gwarantować dużo szczęścia!

Biały Dworek w Wolborzu – to tam odbyło się wesele Kasi i Dawida. Wesele szalone, przepełnione radosnym klimatem. Lubię takie wesela, bo gdzie nie spojrzeć są wdzięczni modele, których zadowolone twarze mówią samie za siebie. Zabawa była pełna radości. Sala weselna wyglądała bajecznie, a Kasia, królowa tego balu, prezentowała się na jej tle wyjątkowo! Dopisująca pogoda pozwoliła również na wykonanie zdjęć na zewnątrz, w blasku zimnych ogni.

Kasi i Dawidowi życzę, aby ich każdy dzień był tak pogodny jak dzień ich ślubu! Zapraszam do obejrzenia reportażu z ich ślubu.

Szukasz fotografa ślubnego? Zapytaj o ofertę!

piotrków trybunalskifotografia ślubna piotrków trybunalskimucha ślubna piotrówspinki do garniturupas do smokingu piotrkówposzetka piotrkówfotograf ślubny piotrków trybunalskipiotrków trybdekoracje ślubne piotrkówreportaż ślubny piotrkówfotograf na wesele piotrkówfotograf ślubny piotrków trybunalskifotograf ślubny piotrków trybunalskireportaż ślubny piotrkówfotografia ślubna piotrków trybunalskisuknia ślubna piotrków trybunalskisuknia ślubna piotrków trybunalskiwino ślubnewino ślubneszlafrok ślubny piotrkówbiżuteria ślubna piotrkówzdjęcia ślubne piotrków trybunalskisuknia ślubna piotrkówsuknia ślubna piotrkówpodwiązka piotrków trybunalskizdjęcia ślubne piotrków trybunalskifotografia ślubna piotrków trybunalskibłogosławieństwo rodzicówbłogosławieństwofotograf piotrkówfotograf ślubny piotrkówfotograf piotrkówportret ślubny piotrkówkościół witówdekoracja kościoła w witowieślub w kościele w witowieślub w kościele blisko piotrkowakościół w witowie ślubwitów ślubślub w kościele blisko piotrkowakościół w witowie ślubślub w kościele w witowiewitów ślubkościół w witowie ślubdekoracja kościoła witówwitów klasztorślub w kościele w witowieprzysięga małżeńskaprzysięga małżeńskaobrączki ślubne piotrkówobrączki ślubne piotrkówreportaż ślubny piotrków trybślub w kościele blisko piotrkowadekoracja kościoła piotrkówgdzie ślub w piotrkowiegdzie ślub w piotrkowiegdzie ślub w piotrkowiereportaż ślubny piotrków trybreportaż ślubny piotrków trybprezent ślubny piotrkówbiały dworek wolbórzbiały dworek wolbórz dekoracje ślubnebiały dworek wolbórz dekoracje ślubnebiały dworek wolbórz dekoracje ślubnebiały dworek wolbórz wesele opinienapis miłość piotrkówbiały dworek wolbórz wesele opiniebiały dworek w wolborzu ciężki dymbiały dworek w wolborzu ciężki dymbiały dworek w wolborzu pierwszy taniecbiały dworek w wolborzu ciężki dymfotografia ślubna biały dworek w wolborzuzdjęcia ślubne biały dworek w wolborzuwolbórz biały dworek weselewolbórz biały dworek rezerwacja weselawolbórz biały dworek rezerwacja weselafotografia ślubna biały dworek w wolborzuwolbórz biały dworek weseletort weselny biały dworek w wolborzutort biały dworek wolbórzzdjęcia ślubne biały dworek w wolborzufotografia ślubna biały dworek w wolborzuwolbórz biały dworek weselebiały dworek wolbórz opiniebiały dworek wolbórz opiniezdjęcia ślubne biały dworek w wolborzuwolbórz fotograf ślubnywolbórz zdjęcia ślubnesala weselna biały dworek w wolborzubiały dworek wolbórz opiniesala weselna biały dworek w wolborzuwolbórz fotograf ślubnyzimne ognie na weselu biały dworek w wolborzuzimne ognie na weselu biały dworek w wolborzuzimne ognie na weselu biały dworek w wolborzumenu weselne biały dworek wolbórzmenu weselne biały dworek wolbórzmenu weselne biały dworek wolbórzwolbórz zdjęcia ślubnewolbórz fotograf ślubnywolbórz zdjęcia ślubnenapis miłość piotrkównapis miłość piotrków

Spodobał się Wam reportaż z Białego Dworku w Wolborzu? Chętnie stworzę dla Was coś równie zachwycającego jako fotograf ślubny w łódzkim.