Dzisiaj przedstawiam Wam Patrycję i  Krystiana – parę, która zdecydowała się na zdjęcia ślubne wykonane przeze mnie, co bardzo mnie cieszy. Dlaczego? Fotograf ślubny zawsze jest zadowolony, kiedy może robić zdjęcia parze, która przed obiektywem czuje się swobodnie. Można być wtedy pewnym, że będzie spory problem z wyborem zdjęć, bo większość będzie naprawdę dobrych! No ale dobrze… dość o tym, przejdźmy do reportażu ślubnego. Zapraszam!

Drapieżnie i romantycznie


Zawsze wykonując reportaż ślubny staram się zrobić zarówno Pannie Młodej jak i Panu Młodemu portrety. Bywa z tym różnie, bo nie każdy chętnie pozuje do tego typu zdjęć. Tym razem jednak miałem do czynienia z Młodą Parą, która swobodnie czuła się przed obiektywem, a portrety wyszły wyśmienicie. Spójrzcie tylko na Patrycję – wiedziecie te oczy? Drapieżne a zarazem romantyczne spojrzenie. Spojrzenie, które hipnotyzuje. Spojrzenie, w którym nie ma kompromisu, a jednocześnie łagodne. Niezwykłe, prawda?  A Krystian? Swoboda silnego mężczyzny. Myślę, że zdjęcia portretowe z przygotowań do ślubu będą stanowiły naprawdę fajną pamiątkę!

Podążamy, by powiedzieć tak


Słoneczny i piękny dzień. Czuć w powietrzu miłość. Zebrani goście cieszą się spotkaniem. Świadkowie dopełniają wszelkich obowiązków i formalności. Magia chwili. I właśnie w takiej atmosferze, Patrycja i Krystian podążają, aby powiedzieć sobie sakramentalne TAK, aby obiecać sobie w obecności zgromadzonych, miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Z tego ważnego i wzruszającego wydarzenia, warto mieć pamiątkę w postaci zdjęć – mam nadzieje, że Patrycja i Krystian często będą wracać do tego wydarzenia przeglądając fotografie przeze mnie wykonane.

Wesele w hotelu Magellan


Jak to zazwyczaj bywa, po ślubie jest wesele. Jak sama nazwa wskazuje, przyjęcie to ma na celu ‘”weselenie się” z powodu dopełnienia sakramentu małżeństwa. Zapewniam Wam – na tym przyjęciu nie brakowało wesołości! Wszyscy świetnie się bawili, trunki smakowały, podobnie jak jedzenie, a na parkiecie bawili się wszyscy bez wyjątku! Hotel Magellan słynie z profesjonalnej obsługi wesel i tak było również tym razem. Opinie o hotelu Magellan są naprawdę dobre i w moim odczuciu nie ma powodów, aby miało się to zmienić. Obiekt jest bardzo dobrze przystosowany do organizacji różnorodnych imprez, a jego otoczenie – mnóstwo zieleni i las stają się tłem do ciekawych zdjęć. Oczywiście wykorzystaliśmy to do zrobienia nocnych fotografii – najpierw w obecności wszystkich gości, w świetle zimnych ogni, z pięknym tortem, a później bardziej intymnych i spokojnych w rustykalnym stylu. Mam nadzieje, że reportaż ślubny będzie dla Patrycji i Krystiana naprawdę fajną pamiątką!

łódzkiezegarek do ślubuspinki do ślubukoszula do ślububuty do ślubuspinki do ślubugarnitur ślubnygarnitur ślubnygarnitur ślubnybronisławów, zalew sulejowskiportret ślubnyportret ślubnyportret ślubnysesja portretowasesja portretowaszampan do ślubuobrączki ślubnebuty do ślubusuknia ślubnasuknia ślubnafotograf ślubnybiżuteria ślubnafotograf ślubnyfotograf ślubnyślubfirstlookfirstlookfotografia ślubnasamochód do ślubukościółfotografia ślubnasamochód do ślubudekoracja kościołafotografia ślubnazdjęcia ślubnezdjęcia ze ślubudekoracja kościoładekoratorka kościołaprzysięga małżeńskazdjęcia ślubneprzysięga małżeńskazdjęcia ślubneprzysięga małżeńskaprzysięga małżeńskabukiet ślubnyreportaż ślubnyfotografia reportażowareportaż ślubnyreportaż ślubnyfotografia reportażowafotografia reportażowapomysł na ślubsamochód ślubnypomysł na ślubhotel magellanhotel magellan weselehotel magellan opiniehotel magellan sala weselnahotel magellanhotel magellanhotel magellan opiniehotel magellan opiniehotel magellan sala weselnahotel magellan sala weselnahotel magellan bronisławówhotel magellan bronisławówhotel magellan bronisławówhotel magellan zalew sulejowskihotel magellan zalew sulejowskihotel magellan zalew sulejowskipierwszy taniec hotel magellanzalew sulejowski hotel magellanwesele w hotelu magellanzalew sulejowski hotel magellanopinie o hotelu magellanzalew sulejowski hotel magellanwesele w hotelu magellanbronisławów hotelopinie o hotelu magellanbronisławów hotelwesele w bronisławowieopinie o hotelu magellanwesele w bronisławowiewesele w hotelu magellanbronisławów hotelzabawa weselna hotel magellanzabawa weselna hotel magellanzabawa weselna hotel magellanreportaż ślubny hotel magellanwesele w bronisławowiezdjęcia ślubne hotel magellanreportaż ślubny hotel magellanreportaż ślubny hotel magellanzdjęcia ślubne hotel magellanzimne ognie hotel magellanzdjęcia ślubne hotel magellanzdjęcia ślubne hotel magellanhotel magellan weseletort weselny hotel magellantort weselny hotel magellanhotel magellan weselehotel magellan wesele

Planujesz swoje wesele w Hotelu Magellan? Jeśli tak to polecam się jako doświadczony fotograf ślubny w Łódzkim na twoje wesele!