Hotel Podgrodzie: Ola i Bartek – reportaż ślubny


Reportaż ślubny Oli i Bartka, podobnie jak inne wykonywane przeze mnie reportaże ślubne, można podzielić na 3 główne tematy – przygotowania, ceremonia ślubna i szalona zabawa. Jak można się przekonać oglądając tę sesję ślubną, każdą z tych części w tym przypadku łączy jedno – fantastyczna atmosfera!

Przygotowania – czyli na chwilę przed


Wydawać by się mogło, że przygotowania do ślubu u wszystkich par wyglądają podobnie, albo nawet tak samo. Jednak, to tylko pozory. Każda Panna Młoda i każdy Pan Młody reagują inaczej w tym dniu – jedni są mocni podekscytowani i nie mogą doczekać się ceremonii ślubnej, inni są zdenerwowani i przejęci powagą sytuacji, a jeszcze inni są bardzo radości. I bardzo dobrze! Pozwólmy każdemu przezywać te chwile tak, jak tego potrzebuje! A jak było w przypadku Oli i Bartka? Musicie zobaczyć sami! Mogę jednak zdradzić Wam, że atmosfera była naprawdę bardzo przyjazna i pozytywna! Zarówno Ola jak i Bartek spędzili ten czas z najbliższymi, którzy pomagali, aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik! Ola i Bartek zadbali o wszystkie szczegóły, a kiedy byli pewni, że są gotowi, wznieśli swoje toasty! Zatrzymajcie się chwile proszę na zdjęciach Oli – czy widzicie tę radość oprawioną w spokój?

Ceremonia ślubna – tak, to już!


Chyba każdy, kto decyduje się na powiedzenie sakramentalnego „tak” w kościele, odczuwa pewien stres. Jestem pewien, że Ola i Bartek również go czuli, jednak na zdjęciach nie zobaczycie niczego innego jak radość, ale też powagę adekwatną do tego wzniosłego wydarzenia. Nie ważne, czy gość biorący udział w ceremonii miał lat kilka czy kilkadziesiąt – każdy czuł wzniosłość tego wydarzenia. W celebrowaniu chwili i świętowaniu nie przeszkodził nawet deszcz!

Zabawa weselna – jesteśmy już małżeństwem


Kiedy emocje związane z przysięgą małżeńską nieco opadają, przychodzi czas na doskonałą zabawę. Tak też było tym razem. Zabawa weselna odbyła się w urokliwym hotelu, który zapewniał wszystko, czego potrzebują goście, aby się dobrze bawić. Hotel Podgrodzie w miejscowości Kowal, to naprawdę dobry wybór na wesele! Prezenty, pocałunki, pierwszy taniec i prawdziwe szaleństwo na parkiecie, a do tego piękny wystrój! Fotograf ślubny to postać, która powinna wiele zauważyć, a jednocześnie nie rzucać się w oczy. Kiedy ludzie na weselu dobrze się bawią – tak jak u Oli i Bartka – nie jest to wcale takie trudne! Gdziekolwiek nie sięgnąć (aparatem) można dostrzec doskonale bawiących się gości, uśmiechy, szalone zabawy, tańce i wszechobecną radość. Mam nadzieję, że życie tych dwojga będzie tak samo piękne jak ten dzień i ta noc!

hotel podgrodziespinki ślubnezegarek ślubny włocławekgarnitur ślubny włocławekfotografia ślubna kowalspinki ślubne włocławekmuszka ślubnagarnitur ślubny włocławekhotel podgrodziekowal -hotel podgrodziekoszula ślubnafotografia ślubna kowalhotel podgrodzie wesele opiniekowaldekoracja ślubna włocławekfotografia ślubna kowalfotografia ślubna włocławekfotografia ślubna włocławekszampan ślubnyszampan ślubnyreportaż ślubny włocławeksuknia ślubna włocławekfotograf ślubny kowalreportaż ślubny włocławekpodwiązka do ślubuobrączki ślubne włocławeksuknia ślubna włocławeksalon sukien ślubnych włocławekreportaż ślubny włocławekfotograf ślubny kowalreportaż ślubny włocławekfotograf ślubny kowalfryzura ślubna włocławekfotograf ślubnyauto do ślubu włocławekbukiet ślubny włocławekkościół w kowalukościół kowaldekoracje ślubne kowalkowal ślubślub w kowalukościół w kowalufotografia ślubna włocławekreportaż ślubny włocławekfotograf kowalfotograf włocławekfotograf włocławekreportaż ślubny włocławekfotograf kowalzdjęcia ślubne włocławekzdjęcia ślubne włocławekzdjęcia ślubne włocławekzdjęcia ślubne kowalreportaż ślubny kowalślub kowal opiniefotograf włocławekfotograf kowalkowal ślubhotel podgrodzie weselehotel podgrodzie opiniehotel podgrodzie opiniehotel podgrodzie opiniehotel podgrodzie weselehotel podgrodzie weselehotel podgrodzie weselehotel podgrodzie kowalreportaż ślubny kowalkowal hotel podgrodziegdzie wesele w kowaluhotel podgrodzie cenyhotel podgrodzie cenazdjęcia ślubne kowalpierwszy taniec włocławekpierwszy taniec naukapierwszy taniec włocławekzdjęcia ślubne kowalfotograf ślubny włocławeksalon sukien ślubnych włocławekhotel podgrodzie weselezabawa weselnazabawa weselnahotel podgrodzie weselehotel podgrodzie weseleksięga gościzabawa weselnasuknia ślubnajaki fotograf włocławekimpreza weselnaweseleweselefotograf ślubny włocławekreportaż ślubny kowaljaki fotograf włocławektort ślubny hotel podgrodzietort ślubny hotel podgrodzietort ślubny hotel podgrodziehotel podgrodzie oczepinyhotel podgrodzie oczepinyhotel podgrodzie oczepinyoczepiny w hotelu pogrodzieoczepiny w hotelu pogrodzieoczpinyoczepinyzespół weselny włocławekzespół weselny włocławekzespół weselny włocławekzimne ognie hotel podgrodzie kowalzimne ognie hotel podgrodzie kowalfotograf ślubny włocławek