Dziś przedstawiam zdjęcia ślubne Kasi i Andy’ego – zdjęcia przepełnione pozytywną energią i dużą dawką dobrego humoru, zdjęcia, które – mam nadzieje – w pełni oddają klimat tego wyjątkowego dla Tych dwojga dnia.

Bristol Warszawa – hotel, który bez wątpienia jest jedna z wizytówek stolicy, stał się zarówno miejscem przygotowań przyszłych małżonków, jak i miejscem doskonałej zabawy weselnej wraz z przybyłymi gośćmi. Z kolei, sam ślub odbył się w Urzędzie Stanu Cywilnego Miasta Stołecznego Warszawa.

Na szczególną uwagę zasługuje oczywiście postać Panny Młodej. Kasia wyglądała naprawdę wyśmienicie! Jej suknia ślubna była niezwykle elegancka i doskonale się prezentowała! Niebagatelną role odegrały również dodatki – pięknie zdobione szpilki, szykowna i przyciągająca wzrok torebka, a także przemyślana biżuteria stanowiły połączenie idealne. Całości dopełnił perfekcyjnie wykonany makijaż i fryzura oraz promienny uśmiech! Robienie zdjęć Kasi było dla mnie prawdziwą przyjemnością! Nie z mniejszą elegancją prezentował się Pan Młody, w którego ubiorze każdy detal miał swoje znaczenie. Stres? Może był, chociaż wcale nie było go widać! Za to każdy z gości zauważył na pewno jego radość, optymizm, uśmiech, przede wszystkim zachwyt swoją przyszłą żoną.

Śluby wydają się być wydarzeniami podobnymi do siebie, jednak tak naprawdę, każdy z nich czymś się wyróżnia. Co charakteryzuje ten ślub? Do głowy przychodzą mi dwa określenia: elegancja i radość. Nikt z oglądających ten reportaż nie przeoczy faktu, że był to wydarzenie dopracowane w najdrobniejszym szczególe – tutaj nic nie jest przypadkowe – wyjątkowa elegancja Państwa Młodych, doskonały wygląd każdego drużby oraz piękne suknie druhen w czerwonym kolorze. Bukiety, kwiatki w butonierce, dodatki, a więc buty i biżuteria – każdy element był uzasadniony i pięknie komponujący się z całością wydarzenia. Jednocześnie było to wydarzenie przepełnione niezwykłą dawką humoru. Jak sami możecie zobaczyć – wszyscy promienieją radością – nie tylko Państwo Młodzi, ale również wszyscy zaproszeni goście.

Staram się, aby moja fotografia ślubna zawsze była opowieścią posiadającą początek, który wyrażam w przygotowaniach, moment kulminacyjny, a więc sam ślub, doskonałą zabawę na weselu, a także zakończenie. Ślub Kasi i Andy’ego to opowieść radosna, pełna entuzjazmu, co jest z pewnością świetną wróżbą na przyszłość!

bristol warszawabristol warszawaapartament bristol warszawaprzygotowania do ślubu bristol warszawabuty ślubne bristol warszawasesja zdjęciowa bristol warszawamakijaż ślubny kasia zaręba bristol warszawaprzygotowania do ślubusuknia ślubna bristol warszawaapartament bristol warszawaapartament ślubny bristol warszawaselfieamartament w bristol warszawaukładanie włosów mamaszampan bristol warszawabristol warszawaportret panny młodej bristol warszawamakijaż ślubny kasia zaręba bristol warszawapan młody bristol warszawamake up bristol warszawafotografia ślubna bristol warszawamake up bristol warszawaszpilki do ślubu bristol warszawamakijaż ślubny kasia zaręba bristol warszawabłogosławieństwo bristol warszawabłogosławieństwo bristol warszawafotografia ślubna bristol warszawamenu weselne bristol warszawatata bristol warszawakrawat bristol warszawapan młody bristol warszawazegarek bristol warszawawnętrze bristol warszawawnętrze bristol warszawabristol warszawa weselebristol warszawa weselerolls royce do ślubu bristol warszawafotograf ślubny bristol warszawafotografia dziecięca warszawawarszawapan młodyrolls royce do ślubu bristol warszawaślub w urzędzie stanu cywilnego warszawa pragaślub w urzędzie stanu cywilnego warszawa pragaślub w urzędzie stanu cywilnego warszawa pragaprzysięga małżeńska w urzędzie stanu cywilnego warszawa pragaobrączki w urzędzie stanu cywilnego warszawa pragaobrączki w urzędzie stanu cywilnego warszawa pragawesele w urzędzie stanu cywilnego warszawa pragabristol warszawa nocąwesele bristol warszawazdjęcie ślubne bristol warszawapaństwo młodzi bristol warszawatłuczenie kieliszków bristol warszaważyczenia bristol warszawawesele bristol warszawazdjęcia ślubne bristol warszawasala weselna bristol warszawazabawy weselne bristol warszawaspeeche bristol warszawawesele bristol warszawaspeeches bristol warszawaspeeches bristol warszawaspeeches bristol warszawapierwszy taniec bristol warszawapierwszy taniec bristol warszawazdjęcie ślubne bristol warszawafotograf ślubny bristol warszawafotograf na weselu bristol warszawafotografia ślubna bristol warszawafotograf na weselu bristol warszawabuty do ślubu bristol warszawafotograf na weselu bristol warszawafotograf w bristolu w warszawietort weselny bristol warszawawesele bristol warszawadzieci bristol warszawafotograf na weselu w bristolu w warszawiefotograf na weselu w bristolu w warszawieoczepiny bristol warszawaoczepiny bristol warszawazabawa oczepinowa bristol warszawazabawa oczepinowa bristol warszawazdjęcia ślubne bristol warszawarzucanie muszką bristol warszawawesele w bristol warszawa opiniewesele w bristol warszawa opiniefotograf ślubny bristol warszawaakordeanista bristol warszawasala weselna bristol warszawaemocje bristol warszawabar bristol warszawazdjęcia ślubne bristol warszawasesja zdjęciowa bristol warszawasesja zdjęciowa bristol warszawabristol warszawa