Łeba - Wydmy ruchome | Ola i Bartek – sesja plenerowa


Zacznę nieskromnie: przed Państwem naprawdę wyjątkowa sesja plenerowa. Oczywiście to przede wszystkim zasługa Państwa Młodych oraz miejsca, w którym sesja się odbyła – wydmy w Łebie. Łeba, a zwłaszcza pas ruchomych wydm w Słowińskim Parku Narodowym to miejsce wręcz wymarzone na sesje plenerową.

Surowy krajobraz ogrzany miłością


Polska Sahara wydaje się nieco surowym tłem. Pustynny krajobraz emanuje tajemniczością, a nawet pewnym chłodem. Pomimo to, jak sami możecie zobaczyć oglądając zdjęcia, wcale nie są one chłodne czy pozbawione uczuć – wręcz przeciwnie! Są przepełnione samymi pięknymi uczuciami: miłością, radością i namiętnością. Są tylko oni – Ola i Bartek i bezkres dzikiej przyrody.

Przestrzeń, która dopełnia


Bardzo rzadko zdarzają się plenery, które są doskonałym tłem dla przedstawienia uczuć. Plenery takie nie odwracają uwagi, a wzmacniają przekaz, zapewniając harmonię. Mam też wrażenie, że miejsce to wyzwoliło w Oli i Bartku wiele pozytywnych emocji, uwolniło uczucia, które trudno byłoby wydobyć na przykład na ulicach hałaśliwego miasta – są weseli, radośni i pełni luzu – widać to na każdej fotografii. Wydmy w Łebie mogły przytłoczyć swoim bezkresem, tymczasem oglądając tę sesje ślubną ma się wrażenie, że Ola i Bartek okiełznali te przestrzeń – popatrzcie tylko na Olę – czy nie wygląda jak prawdziwa królowa wydm, która okiełznała całą przestrzeń wokół siebie?

Wykonanie tej sesji było dla mnie prawdziwą przyjemnością. Mam nadzieję, że te plenerowe zdjęcia ślubne sprawią radość nie tylko nowożeńcom, ale również wszystkim, którzy będą je oglądali!

wydmy w łebiezdjęcia w plenerze łeba wydmyfotograf ślubny łebawydmy w łebie zdjęcia ślubneŁeba sesja zdjęciowazdjęcia w plenerze łeba wydmyplener ślubny łebawydmy w łebie zdjęcia ślubnezdjęcia w plenerze łeba wydmyWydmy w Łebie opinieŁeba sesja zdjęciowawydmy w łebie sesja ślubnaŁeba fotografia ślubnawydmy w łebie sesja ślubnafotograf ślubny łebasesja ślubna łeba wydmysesja ślubna łeba wydmywydmy w łebie sesja ślubnafotograf ślubny łebamorze bałtyckie sesja ślubnamorze bałtyckie zdjęcia ślubnemorze bałtyckie sesja ślubnamorze bałtyckie zdjęcia ślubnemorze bałtyckie sesja ślubnawydmy w łebieŁeba fotografia ślubnaWydmy w Łebie opinieŁeba sesja zdjęciowasesja ślubna łeba wydmyŁeba fotografia ślubnawydmy w łebie zdjęcia ślubne