Plener ślubny stanowi swego rodzaju dopełnienie sesji ślubnej. Jest to wyjątkowa pamiątka, znacznie bardziej intymna niż sesja zdjęciowa ze ślubu. Oczywiście, zdjęcia z ceremonii ślubnej są niezastąpione, jednak dziś wiele Par Nowożeńców nie wyobraża sobie aby zrezygnować z wymarzonej sesji – pleneru ślubnego.

Tatry Słowackie, Szczyrbskie Jezioro- wyjątkowe miejsce

Niektóre miejsca plenerów proponuję sam, inne wymierają moi Klienci – jestem otwarty na prepozycje i mogę wykonać sesję niemal wszędzie. Tym razem z Kasią i Dawidem wybraliśmy na Słowację. Tłem do sesji zdjęciowej stały się Tatry słowackie – niemniej zachwycające jak Tatry po stronie polskiej. Szczyrbskie Jezioro jest zachwycające. Stojąc na jego brzegu można podziwiać panoramę tatrzańskich szczytów. Bez wątpienia miejsce to świetnie nadaje się na sesje plenerowe.

Klimat to ludzie

Wyjątkowe miejsca nadają zdjęciom oryginalności. Jednak, prawdziwy klimat fotografiom ślubnym w plenerze zapewniają oczywiście Nowożeńcy! Kasia i Dawid to naprawdę fajni modele. Praca z nimi była przyjemnością, co zresztą bardzo dobrze widać na zdjęciach. Swoboda, naturalność, bliskość, zachwyt, wzajemna czułość – to wszystko sprawia, że zdjęcia chce się oglądać! Oczywiście nie mogło obejść się także bez portretów, które – mam nadzieję – będą dla Kasi i Dawida pamiątką na długie lata. Plener ślubny otwieram i zamykam zdjęciem czarno białym. Oba zdjęcia na tle jeziora i oba mówią bardzo wiele… Mam nadzieję, że dbając o szczegóły, światło i światłocienie oraz naturalność, stworzyłem opowieść o Was, pełną wyjątkowych emocji.

Kasi i Dawidowi bardzo dziękuję za miło spędzony czas i życzę im wszystkiego Najlepszego! Wszystkich zainteresowanych sesją zdjęciową serdecznie zapraszam do kontaktu!

zdjęcia ślubne szczyrbskie jezioroszczyrbskie jezioroSesja ślubna na Słowacji szczyrbskie jezioroSesja ślubna na Słowacji szczyrbskie jezioroSesja ślubna słowacja strbske PlesoSesja ślubna słowacja strbske Plesosesja ślubna tarty słowackie szczyrbskie jezioroSesja ślubna słowacja strbske Plesozdjęcia ślubne słowacja strbske Pleso sesja ślubna tarty słowackie szczyrbskie jeziorozdjęcia ślubne słowacja strbske Pleso zdjęcia ślubne słowacja strbske Pleso sesja ślubna tarty słowackie szczyrbskie jeziorosesja ślubna szczyrbskie jezioroSesja ślubna strbske Plesosesja ślubna szczyrbskie jezioroSesja ślubna strbske Plesojezioro szczyrbskie zdjęcia z plenerujezioro szczyrbskie zdjęcia z plenerusesja ślubna szczyrbskie jeziorojezioro szczyrbskie zdjęcia z pleneru ślubnegozdjęcia ślubne szczyrbskie jeziorozdjęcia ślubne szczyrbskie jezioro