Niektórym wydaje się, że w sesji ślubnej w stylu glamour liczy się wielość, rozmach i przepych, jednak nie zawsze. Bardzo często to właśnie minimalizm i dobry dobór dodatków sprawia, że sesje z czystym sumieniem można nazwać glamour. Tak jest właśnie w przypadku Renaty i Tomka. Zapraszam na sesję plenerową w stylu glamour, której tłem stały się jedne z najbardziej klimatycznych miejsc w Łodzi: Lofty Scheiblera, Monopolis, Manufaktura, Dworzec Łódź Fabryczna.

Kiedy mniej znaczy więcej - sesja ślubna w stylu glamour


Zostawmy dziś gdzieś daleko za sobą gwar miasta (chociaż sesja miejska), tłumy ludzi, wrzawę i tłok. Skupmy się na Nich, na Renacie i Tomku. Dołóżmy do tego klimatyczny zachód słońca, grę światła i… dzieje się prawdziwa magia!

Rozluźnieni modele, dobre światło i umiejętność wykorzystania go (tak, tak, nie zawsze muszę być skromny) sprawia, że sesja ślubna w Łodzi jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę! Sesja ślubna  Renaty i Tomka zadziała się o zachodzie słońca i po zmroku. Kiedy zachodzi słońce, gra cieni jest wyjątkowo piękna, zwłaszcza kiedy mamy do dyspozycji cegłę, której w Łodzi nie brakuje. Lofty Scheiblera, Monopolis, Manufaktura, Dworzec Łódź Fabryczna uwielbiają wręcz zachód słońca, ale też, przez odpowiednie oświetlenie, są to dobre miejsca na robienie zdjęć nocą.

A teraz trochę o Nich


Dajmy jednak już spokój miejscu, w którym robiliśmy zdjęcia. Spójrzcie na nich, na Renatę i Tomka. Czyż nie wyglądają wyśmienicie? Z jednej strony pełen luz, z drugiej elegancja i klasa – nie mogłem wymarzyć sobie sesji typu glamour z lepszymi modelami! Renatę i Tomka obiektyw pokochał. Udowadniają to zarówno zdjęcia robione o zachodzie słońca, jak i te w nocy, a może nawet szczególnie „te” w nocy, kiedy już nic nie rozprasza naszej uwagi – są tylko oni, ich miłość, intymność, ich mały-wielki świat czułości i bliskości.

Sesja w stylu glamour jest sporym wyzwaniem. Powiedzmy sobie szczerze – nie zawsze taka sesja się sprawdzi. Aby można było mówić o prawdziwej sesji glamour, musi zazębić się wiele rzeczy jednocześnie – nastawienie i humor, ubiór, miejsce, klimat, światło, umiejętności. Zarówno dla fotografa, jak i dla modeli, jest to spore wyzwanie. W tym przypadku wyszło wyśmienicie – prawda?

sesja ślubna glamour łódź loftysesja ślubna glamour łódź lofty tymienieckiegoplener ślubny glamour łódź loftysesja ślubna glamour łódź loftyplener ślubny glamour łódź loftyplener ślubny glamour łódź loftysesja ślubna glamour łódź loftysesja ślubna glamour łódź lofty tymienieckiegosesja ślubna glamour łódź lofty tymienieckiegosesja w plenerze glamour łódź loftylofty tymienieckiego sesja ślubnalofty tymienieckiego sesja ślubnasesja w plenerze glamour łódź loftysesja w plenerze glamour łódź loftymonopolis łódź sesja ślubna glamourmonopolis łódź sesja ślubna glamoursesja ślubna glamour monopolis łódźmonopolis łódź sesja ślubna glamoursesja ślubna glamour łódź rynek manufakturysesja ślubna glamour łódź manufakturaplener ślubny glamour łódź fabrycznaplener ślubny glamour łódź fabrycznasesja ślubna glamour łódź fabryczna nocąsesja ślubna glamour łódź dworzec fabrycznyplener ślubny glamour łódź fabrycznasesja ślubna glamour łódź dworzec fabrycznysesja ślubna glamour łódź fabryczna nocąsesja ślubna glamour łódź dworzec fabryczny