Spodobały Ci się moje zdjęcia i sposób, w jaki patrzę na świat za pośrednictwem obiektywu?Skontaktuj się ze mną – chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Sesja zdjęciowa ślubna w plenerze: Karpacz - Dziki Wodospad


karpacz - dziki wodospad

Bogusia + Miroslav


Lokalizacja nie jest dla mnie przeszkodą, a kilometry przestają mieć znaczenie. Jestem otwarty na Wasze pomysły, marzenia i oczekiwania i z radością pojadę wszędzie tam, gdzie chcielibyście uwiecznić najpiękniejsze momenty wspólnego życia. Każdego roku pokonuję tysiące kilometrów, by zrealizować sesje zdjęciowe moich Par Młodych. Tak było i tym razem. Bogusia i Miroslav zapragnęli, by tłem dla ich ślubnych fotografii stały się góry. Wyjazd do Karpacza? Bardzo proszę!

Wybór odpowiedniej dla zdjęć lokalizacji nie musi być przypadkowy. Możecie wybrać miejsce, w którym się poznaliście, byliście na pierwszej randce lub spędzaliście wyjątkowe chwile we dwoje. Możliwości są nieograniczone! Plenery na łonie natury są wyjątkowe w swej prostocie – naturalne i niewymuszone. Tym bardziej w górach, które nadają fotografiom niepowtarzalnego klimatu bez względu na porę roku.

Jako tło sesji Bogusi i Miroslava wybraliśmy Dziki Wodospad. Spójrzcie tylko, jak oni na siebie patrzą! Biel sukni i koszuli Państwa Młodych idealnie skomponowała się z niezwykłymi odcieniami wody. Całości dopełniła miłość – piękna, nieodgadniona i wieczna. Zupełnie jak góry…


zdjęcia ślubne karpacz dziki wodospadzdjęcia ślubne karpacz dziki wodospadzdjęcia ślubne karpacz dziki wodospadsesja ślubna w plenerze karpacz dziki wodospadsesja ślubna w plenerze karpacz dziki wodospadsesja ślubna w plenerze karpacz dziki wodospadsesja zdjęciowa ślubna w karpaczu dziki wodospadsesja zdjęciowa ślubna w karpaczu dziki wodospad