Nasze majestatyczne góry i Zakopane zawsze tworzą fantastyczne tło do sesji zdjęciowych. W tym klimacie i w takiej scenerii najlepiej prezentują się nie tylko osoby zakochane, ale również te, które posiadają bardzo mocne osobowości. Bez wątpienia Justyna i Mateusz, których zdjęcia chce Wam dziś pokazać, mają jedno i drugie: miłość i temperament.

Urzekające w tej sesji zdjęciowej jest to, że Justyna i Mateusz nie krępowali się obecnością fotografa, ciesząc się swoim towarzystwem. To sprawiło, że zdjęcia ślubne stały się niezwykle intymne, pomimo tak ogromnej przestrzeni, która ich otaczała. Ta sesja zdjęciowa podzielona jest niejako na dwie części; w pierwszej poznajemy parę – widzimy, że jest zakochana i szczęśliwa, ale dopiero druga część zdradza nam, że jest to sesja ślubna.

Fotografia ślubna w górach to usługa, z którą fotograf ślubny wcześniej czy później musi się zetknąć. Ja miałem to ogromne szczęście, że mogłem towarzyszyć parze wesołej, której uśmiech nie schodził z twarzy, ale też niezwykle fotogenicznej. Ta sesja w plenerze była dla mnie prawdziwa przyjemnością, a mam nadzieję, że dla Justyny i Mateusza będzie prawdziwą pamiątką.

zakopane górysesja w plenerze zakopanesesja w plenerze zakopanesesja narzeczeńska zakopanesesja zdjęciowa w górachsesja w plenerze zakopanesesja zdjęciowa w górachsesja zdjęciowa w górachzdjęcia ślubne w górachsesja narzeczeńska zakopanezdjęcia ślubne zakopanesesja narzeczeńska zakopanezdjęcia ślubne zakopanezdjęcia narzeczeńskie zakopanesesja w plenerze zakopanefotograf ślubny zakopanezdjęcia narzeczeńskie zakopanesesja plenerowa zakopanezdjęcia narzeczeńskie zakopanezdjęcia ślubne w zakopanemzdjęcia ślubne w zakopanemfotograf ślubny zakopanezdjęcia ślubne w zakopanemfotograf zakopanefotograf zakopanefotograf zakopanesesja ślubna zakopanezdjęcia zakopane plenerfotografia ślubna zakopanefotograf ślubny zakopanesesja ślubna zakopanezdjęcia zakopane plenerzakopane zimą sesja ślubnafotografia ślubna zakopanezakopane zimą sesja ślubnazakopane zimą sesja ślubnapara zakochanych zakopanespacer zakopane sesja zdjęciowazakopane fotografia ślubnawedding photographer zakopanezdjęcia ślubne zakopanewedding photographer zakopanezachód słońca zakopane zdjęcia ślubnesesja w plenerze zakopanebacówka zakopane zdjęcia ślubnebacówka zakopane zdjęcia ślubnezakopane fotograf ślubnyzakopane fotograf ślubnypanna młoda zakopanefotografia ślubna zakopane zimąwedding photographer zakopanefotografia ślubna zakopane zimązakopane sesja ślubnasesja w plenerze zakopanezdjęcia ślubne zakopane zimązdjęcia ślubne zakopane zimązakopane sesja ślubnazakopane fotograf ślubny