Praga to jedna z najpiękniejszych europejskich stolic, nazywana miastem stu wież, miastem mostów i miastem zakochanych – nic więc dziwnego, że Ania i Maciek – bohaterowie tego reportażu ślubnego, zdecydowali się na sesje zdjęciową właśnie tu!

Piękna architektura, niepowtarzalna atmosfera, wiele klimatycznych uliczek i starych zabytków – to wszystko sprawia, że Praga jest wręcz wymarzonym miejscem do zorganizowania sesji ślubnej. Wykorzystaliśmy walory tego miasta tworząc bardzo oryginalną i nietypową sesję, nadając jej reportażowy charakter, którego głównymi cechami jest intymność i naturalność.

Młodym małżonkom towarzyszyłem przez cały dzień – nieco z ukrycia, podglądając jak cieszą się z bycia razem w tak pięknym miejscu. Reportaż ten jest doskonale ukazuje ich uczucia, zwłaszcza w tych momentach, kiedy zapominali, że ktoś im towarzyszy… zamyślenia, drobne gesty i głębokie spojrzenia w oczy oddają niepowtarzalność tych chwil.

Reportaż ten można podzielić na dwie części; pierwsza z nich charakteryzuje się spontanicznością i radością, które emanują z jego bohaterów, z kolei nocna sceneria tworzy zupełnie inną atmosferę – przed naszymi oczami ukazuje się magiczny świat romantyzmu i bliskości. Bez wątpienia ta praska noc należała do Ani i Maćka.

ametyst hotel pragaametyst hotel pragafotograf pragaametyst hotel pragazdjęcia w hotelu w pradzemetro pragazdjęcia w metro w pradzezdjęcia w metro w pradzesesja narzeczeńska w pradzesesja narzeczeńska w pradzefontanna pragazdjęcia narzeczeńskie pragaspacer po pradzemuzeum pragazłota uliczka pragazłota ulica pragazdjęcia w czechachkatedra w pradzepraga - czechystacja metra pragafotografia ślubna czechyfotograf ślubny czechyspacer po pradze w czechachfotografia ślubna czechyulica praga czechysesja ślubna czechyfotograf ślubny czechyrestauracja w pradzepraga - czechyrestauracja w pradzesesja ślubna czechysesja ślubna pragafotograf ślubny pragazdjęcia ślubne pragasesja ślubna pragafotografia ślubna pragafotografia ślubna pragazdjęcia ślubne pragastare miasto pragazdjęcia plenerowe pragazdjęcia plenerowe pragasesja ślubna w pradzemost karola pragasesja ślubna w pradzestare miasto pragafotograf ślubny pragamuzeum pragafotografia ślubna pragazdjęcia ślubne pragafotograf ślubny pragasesja ślubna praga