Przywitała nas już jesień, jednak ja wraz z Edytą i Krzysztofem, chcieliśmy zabrać Was w pełnię lata! Zapraszamy na letnią, romantyczną, ale jednocześnie pełną charakteru i wyrazistości sesję ślubną w Zakopanem!

Zakopane to jedno z najpiękniejszych i najbardziej znanych polskich miast. Najczęściej sesja ślubna w tym mieście nie odbywa się jednak na jego ulicach, ale w pośród pięknych, zapierających dech w piersiach, górskich plenerach. To bowiem przyroda: piękne szczyty górskie oraz malownicze doliny stanowią kwintesencję Zakopanego i okolic. Sesja zdjęciowa Edyty i Krzysztofa nie mogła zatem mieć innego tła niż górskie pejzaże!

Edyta i Krzysztof to para wesoła, dobrze czująca się przed obiektywem, ale co ważne i co rzuca się w oczy – zakochana w sobie. Dzięki temu zdjęcia ślubne wyszły w sposób niezwykle naturalny. Tłem zdjęć stały się nie tylko szczyty gór, ale również piękno lasu, strumieni i górskich hal. Na uwagę zasługuje również piękna kolorystyka: głęboka i soczysta zieleń, piękne brązy oraz złoto. W tej sesji zobaczyć można miłość i szczęście, przywiązanie i wolność, powagę, ale też swobodę.

Sesja w plenerze zawsze stanowi duże wyzwanie zarówno dla Pary Młodej jak i dla samego fotografa. Duża przestrzeń i wiele możliwości paradoksalnie nie ułatwiają zadania. Poza tym trudności może przysporzyć również pogoda, którą nie zawsze da się przewidzieć. Zdjęcia ślubne Edyty i Krzysztofa są jednak dowodem na to, że sesja udała się nam znakomicie, a pogoda naprawdę dopisała.

zakopanesesja ślubna zakopanefotografia ślubna zakopanesesja plenerowa zakopanefotograf ślubny zakopanefotografia ślubna zakopanesesja zdjęciowa zakopanesesja ślubna zakopanesesja plenerowa zakopanesesja w plenerze zakopanesesja zdjęciowa zakopanesesja w plenerze zakopanezdjęcia z pleneru zakopanezakopanezdjęcia z pleneru zakopaneplener ślubny zakopanezdjęcia ślubne zakopaneplener ślubny zakopanefotograf ślubny zakopanezdjęcia ślubne zakopane