Spodobały Ci się moje zdjęcia i sposób, w jaki patrzę na świat za pośrednictwem obiektywu?Skontaktuj się ze mną – chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Sesja zdjęciowa ślubna w plenerze w Pałacu w Wilanowie


pałac wilanów warszawa sesja ślubna

Monika + Michał


Podczas wyboru miejsca sesji, nowożeńcy często chcieliby, aby ich plener był oryginalny, a najlepiej przez nikogo dotąd nieodkryty. Jak wiecie, chętnie przystaję na realizację Waszych pomysłów i wyszukuję mniej znane lokalizacje, jednak to nie miejsce czyni fotografie wyjątkowymi, a ludzie, łączące ich uczucia i emocje.

Spójrzcie tylko na zdjęcia Moniki i Michała. Sesja w Warszawie? Mogłoby się wydawać, że trudno o bardziej banalną przestrzeń. Pałac w Wilanowie? Przereklamowany – ale czy na pewno? Przyjrzyjcie się zdjęciom jeszcze raz…

…czy te kadry można nazwać zwyczajnymi? Bynajmniej – przecież żadne ujęcie już się nie powtórzy, niemożliwym jest sfotografowanie dwóch z pozoru identycznych chwil. Monika i Michał na tle ogrodowej zieleni prezentowali się zjawiskowo, a pałacowe tło dodało sesji elegancji i uroku. Zresztą – przy ich urodzie – można pomyśleć, że to prawdziwa królewska para na włościach!

Jak widzicie, moje sesje to zbiór rozmaitych kardów. Portrety, zbliżenia, zdjęcia z oddali – oddaję do dyspozycji młodej pary galerię, spośród której na pewno wybierze ona idealne dla siebie ujęcia. Bez względu na to, czy spotkamy się w metropolii czy z dala od cywilizacji – obiecuję ocalić przez zapomnieniem najpiękniejsze momenty Waszego życia.

Może Cię to zainteresuje:


sesja ślubna pałac w wilanowiesesja ślubna pałac w wilanowiesesja ślubna pałac w wilanowiezdjęcia ślubne pałac w wilanowiezdjęcia ślubne pałac w wilanowiezdjęcia ślubne pałac w wilanowiesesja w plenerze w wilanowie