Hotel Porto Radomsko – czas start!


4 czerwca 2022. Hotel Porto Radomsko. Hubert ze stoickim spokojem i pomocą świadka zaczyna przygotowania do ślubu. Ubiera się w garnitur, poprawia fryzurę, zakłada spinki, zegarek. W tym samym czasie, Panna Młoda dostaje całusy od swoich druhen w domu rodzinnym i rozpoczyna swoje przygotowania. Suknia? Jest! Buty? Są! Podwiązka? Jest! Biżuteria? Jest! Uśmiech? Oczywiście, że jest! Można zaczynać!

Zdjęcia portretowe


Każdy, kto zna mnie chociaż trochę jako fotografa, doskonale wie, że staram się, aby każda Para Młoda miała w dniu ślubu wykonane zdjęcia portretowe. Tak też stało się tym razem. Wydaje mi się, ba! jestem nawet pewien, że zdjęcia te wyszły naprawdę dobrze, ale oczywiście ocenę zostawiam Wam. Bez wątpienia trafili mi się fantastyczni modele! Zarówno Kingę jak i Huberta obiektyw kocha! Obydwoje czują się przed nim doskonale, co widać na zdjęciach – pewność siebie i elegancja Pana Młodego, delikatność i kobiecość Panny Młodej. Wokół tej pary tworzy się aura …hmmm świeżości i lekkości? Tak, to chyba najlepsze określenie. Też macie takie odczucia?

Razem i tylko razem


Kinga i Hubert powiedzieli sobie sakramentalne TAK pośród życzliwych i kochających ich ludzi – najbliższej rodziny, przyjaciół i znajomych. Ich spokój i pewność siebie udzielał się wszystkim wokół. W tym momencie liczą się tylko oni, ich przysięga i ich miłość. Poświęcenie obrączek, nałożenie ich, pocałunek, błogosławieństwo, życzenia… w czasie ceremonii dzieje się tak wiele ważnych rzeczy!

Czerwony Triumph Spitfire i Oni: Kinga i Hubert


Kinga i Hubert do kościoła oraz do Restauracji Portofine w Radomsku, gdzie odbywało się ich wesele, jechali czerwonym kabrioletem. Czerwień to kolor miłości, sił życiowych i namiętności – widząc ten samochód wiedziałem już, że zdjęcia na jego tle będą sztosem! Czyż tych dwoje nie wygląda na bohaterów z ponadczasowego filmu o miłości? Tak! A jest nawet lepiej, bo to nie film, ale ich nowe, wspólne życie!

Restauracja Portofine w Radomsku


Restauracji Portofine w Radomsku to miejsce wymarzone na wesele. Dużo miejsca, piękny wystrój. Jednak, wszystko to nie miałoby znaczenia, gdyby nie klimat, który tworzą przecież ludzie – zarówno Państwo Młodzi, jak i zaproszeni goście. A jaki był klimat na weselu Kingi i Huberta? Doskonały! Tańce, szaleństwo, zabawy, toasty, tort, romantyczny taniec – musicie to zobaczyć! Na pewno wspaniałą pamiątką będą również zdjęcia grupowe– niezwykle klimatyczne, gdyż goście rozświetlili noc zimnymi ogniami! Nie mogło zabraknąć również zdjęć portretowych obojga, wykonanych w czarnobiałych barwach, które zamykają reportaż ślubny.

Jeżeli Fotograf Ślubny Radomsko – jest tym, czego szukasz, polecam się! Bardzo chętnie wykonam zdjęcia również na Waszym ślubie!

hotel portofotografia ślubna radomskoobrączki ślubne radomskospinki do ślubu radomskogarnitur do ślubu radomskobarbershop radomskospinki ślubne radomskogarnitur ślubny radomskofotografia ślubna radomskoradomskofotografia ślubna radomskosuknia ślubna radomskowianek ślubny radomskoszlafrok ślubny radomskosuknia ślubna radomskosuknia ślubna radomskozdjęcia ślubne radomskopodwiązka do ślubu radomskofotograf ślubny radomskosuknia ślubna radomskofotograf ślubny radomskoradomskozdjęcia ślubne radomskoTriumph Spitfire radomskoTriumph Spitfire radomskokościół w radomskuzdjęcia ślubne radomskokościół w radomskukościół w radomskufotograf na wesele radomskoradomsko zdjęcia ślubneradomsko zdjęcia ślubnedekoracja kościoła radomskoradomsko zdjęcia ślubnefotograf na wesele radomskoradomsko fotograf ślubnyobrączki radomskoobrączki radomskofotograf radomskoradomsko fotografia ślubnafotograf radomskoradomsko fotograf ślubnyradomsko fotografia ślubnaradomsko fotograf ślubnyradomsko fotografia ślubnafotograf na wesele radomskorestauracja portofine radomsko weselerestauracja portofine radomsko menurestauracja portofine radomsko weselerestauracja portofine radomsko opinierestauracja portofine radomsko opinierestauracja portofine radomsko weselerestauracja portofine w radomsku weselesala weselna radomskorestauracja portofine w radomsku weseleciężki dym radomskociężki dym radomskorestauracja portofine w radomsku weselesala weselna radomskosesja ślubna łódzkiesesja ślubna łódzkieHotel Porto w Radomsku weseleHotel Porto w Radomsku weselegdzie wesele w radomskusala weselna radomskogdzie wesele w radomskusala weselna radomskogdzie wesele w radomskunapis miłość radomskohotel porto weselerestauracja portofine weseleport radomsko weselehotel porto weselerestauracja portofine weselesala bankietowa radomskohotel porto weselewesele w restauracji porfofinowesele w restauracji porfofinozimne ognie radomskofotograf ślubny radomskowesele w hotelu portowesele w hotelu portofotograf ślubny radomskonapis miłość radomskowesele w hotelu portociężki dym radomskociężki dym radomskoHotel Porto Radomsko weseleHotel Porto Radomsko weseleHotel Porto Radomsko wesele

prawa do zdjęć: Marcin Drechna – fotograf ślubny Łódź, Łódzkie