Dziś chciałbym zaprosić Was do obejrzenia sesji narzeczeńskiej Karoliny i Piotra. To kilkadziesiąt zdjęć, na których zobaczycie lekkość, młodzieńcza swobodę oraz duuuużo uczucia w otoczeniu pięknej przyrody! Zapraszam!

Sesje narzeczeńskie


Sesje narzeczeńskie są bardzo specyficzne. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nie towarzyszy im tak duże spięcie, jak często bywa to w przypadku sesji ślubnych, kiedy wszystkie emocje są bardzo świeże. Sesje narzeczeńskie często odbierane są jako bardzo romantyczne, swobodne i naturalne. Jest w tym wiele racji!

Sesja narzeczeńska Karoliny i Piotra


Pogoda w dniu sesji naprawdę dopisała. Piękne otoczenie i dobre światło, robią prawie tak dużo jak uśmiech i dobre samopoczucie moich modeli. Jak można by zwięźle opisać te sesje? To sesja zakochanych i doskonale czujących się ze sobą ludzi. Widać to na każdym zdjęciu. Spojrzenia, gesty, dążenie do bycia blisko – wyjątkowe chwile, prawda? Dlatego warto je uwiecznić!

Nie obeszło się również bez ujęć portretowych, które bardzo lubię. Zawsze staram się, aby każda z Par, które się do mnie zgłaszają, miały również pamiątkę w postaci zdjęć indywidualnych – swoich portretów. Związki tworzą przecież ludzie różnie wychowani, z różnymi temperamentami i osobowościami – warto pokazać to na zdjęciach.

Niewątpliwie, na końcowy efekt tej sesji, wpłynęło również otoczenie. Dom Urodzenia Fryderyka Chopina w Żelazowej Woli, a dokładniej mówiąc, otaczający go ogród, to miejsce naprawdę magiczne, które świetnie nadaje się jako tło do sesji narzeczeńskiej. Grają tu ze sobą ciepłe i zimne kolory nadając sesji w plenerze bardzo dużo uroku i charakteru. Biel sukienki Karoliny oraz chłodna zieleń drzew, krzewów, paproci i bluszczy, a między nimi ciepły brąz oraz żółć ogrodowych rudbekii – wszystko to składa się w magiczną całość, która okraszona jest oczywiście miłością!

To pierwsza nasza wspólna sesja z Karoliną i Piotrem, jednak nie ostatnia. Sesja ślubna już w przyszłym roku! Spodobały się zdjęcia w Żelazowej Woli? W takim razie zachęcam do zobaczenia innych realizacji z woj. Łódzkiego tutaj: sesja narzeczeńska Łódź

fotograf ślubny muzem chopina żelazowa wolafotografia ślubna muzem chopina żelazowa wolasesja narzeczeńska żelazowa wolasesja ślubna muzem chopina żelazowa wolasesja ślubna żelazowa wolasesja narzeczeńskafotograf ślubny muzem chopina żelazowa wolasesja narzeczeńska muzem chopina żelazowa wolasesja w plenerze żelazowa wolasesja narzeczeńskaplener narzeczeńskisesja ślubna muzem chopina żelazowa wolafotografia ślubna muzem chopina żelazowa wolafotograf ślubny muzem chopina żelazowa wolasesja narzeczeńska żelazowa wolasesja przed ślubnasesja przed ślubnasesja narzeczeńskasesja narzeczeńska żelazowa wolafotografia ślubna muzem chopina żelazowa wolazdjęcia ślubne muzem chopina żelazowa wolasesja w plenerze żelazowa wolasesja przed ślubnasesja ślubna żelazowa wolasesja w plenerze muzem chopina żelazowa wolazdjęcia ślubne muzem chopina żelazowa wolasesja ślubna żelazowa wolasesja ślubna muzem chopina żelazowa wolasesja w plenerze żelazowa wolasesja w plenerze muzem chopina żelazowa wolasesja narzeczeńska muzem chopina żelazowa wolazdjęcia ślubne muzem chopina żelazowa wolasesja narzeczeńska muzem chopina żelazowa wolasesja w plenerze muzem chopina żelazowa wola