Spodobały Ci się moje zdjęcia i sposób, w jaki patrzę na świat za pośrednictwem obiektywu?Skontaktuj się ze mną – chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Sesja rustykalna  - zdjęcia ślubne - Piotrków Trybunalski


Sylwia + Piotr


Gdy wiosny nie widać jeszcze nawet na horyzoncie, lubię wracać pamięcią do ubiegłorocznych sesji. Ciepły, słoneczny dzień, wszechobecna dojrzała zieleń i unoszący się w powietrzu zapach beztroski. W tym wszystkim zaś Oni – bez reszty zakochani, wpatrzeni w siebie, bez słów wyrażający bezgraniczną miłość. Nie potrzeba wypowiadanych na głos deklaracji i przyrzeczeń – patrząc na Sylwię i Piotra trudno nie zauważyć niemej obietnicy, że będą razem już na zawsze, że to ta jedyna i ten jedyny. Pewność co do spędzonej wspólnie przyszłości widać w każdym ich spojrzeniu, czułym geście i pocałunku. W sposobie, w jaki szepczą sobie do ucha i w uśmiechach, którymi wzajemnie się obdarzają. Magii dodała tej sesji złota godzina, na którą udało nam się trafić. Piękne światło, piękny krajobraz i piękni Nowożeńcy – czego chcieć więcej?

Jeśli i Wam marzą się takie zdjęcia, zapraszam do kontaktu. Znam miejsca, które stanowić będą wspaniałe tło dla fotografii, jestem jednak otwarty również na Wasze propozycje. Wiem też, o jakiej porze zaplanować sesję, by kadry nabrały niepowtarzalnego, bajecznego klimatu. Porozmawiajmy więc o Waszych planach, wizjach i oczekiwaniach!

Spodobał się Wam ten plener ślubny? Zobaczcie więcej ciekawych miejsc tutaj: sesja ślubna łódzkie


sesja rustykalna piotrkówsesja rustykalna piotrkówsesja rustykalna piotrkówsesja ślubna piotrkówsesja ślubna piotrkówsesja ślubna piotrkówfotograf ślubny piotrkówfotograf ślubny piotrkówfotograf ślubny piotrków