Zapraszam na sesję w plenerze, sesja ślubna w Łodzi inna niż kilka ostatnich przeze mnie prezentowanych. Uwaga! Wraz z Karoliną i Jakubem porywamy Was w plener miejski!

Pewnie przyzwyczailiście się, że często prezentuje sesje plenerowe wykonane na łonie natury. Tym razem stało się inaczej. Zielone tła drzew zamieniliśmy na mury dawnej fabryki bawełny Franciszka Ramischa – Off Piotrkowska, tafle wody na Dworzec Łódź Fabryczna, a góry na Szkołę Muzyczną w Łodzi. I była to bardzo dobra decyzja! Choć uważam, że Karolina Jakub w każdych warunkach prezentowaliby się naprawdę dobrze, to trzeba przyznać że w plener miejski wpisują się znakomicie!

Tętniące zżyciem miasto również może być romantyczne…

Niektórzy wyjątkowo lubią miejskie klimaty, a miasto lubi ich. Karolina i Jakub udowadniają, że romantyzm nie zależy od miejsca, ale od emocji i uczuć. Mogłem się o tym przekonać, ponieważ z ta parą spotkałem się także na ich ślubie i weselu – wtedy, podobnie jak na tej sesji, czuli się swobodnie, byli szczęśliwi, emanowali uczuciami, które nie zawsze da się opisać w słowach, ale na szczęście można pokazać je na zdjęciach ślubnych (po raz kolejny nieskromnie napiszę, że znów udało mi się to uchwycić!).

Młodzi małżonkowie zabierają nas w podróż ulicami Łodzi, zatrzymując się co jakiś czas, zwracając uwagę, że czas i miejsce na miłość jest wszędzie. Potowarzyszmy im zatem przez chwilę, podziwiajmy jak pięknie prezentują się na tle zachodzącego słońca i zatrzymajmy się dłużej nad ostatnimi, nocnymi fotografiami, gdzie prezentują się jak doskonali aktorzy w wyśmienitej sztuce. Życzę im, aby była to sztuka szczęśliwa, pełna miłości i uśmiechu!

off piotrkowska łódź zdjęcia ślubneoff piotrkowska łódź zdjęcia ślubneoff piotrkowska łódź zdjęcia ślubnezdjęcia ślubne off piotrkowska łódźzdjęcia ślubne off piotrkowska łódźzdjęcia ślubne off piotrkowska łódźoff piotrkowska łódź sesja plenerowazdjęcia ślubne szkoła muzyczna w łodzizdjęcia ślubne szkoła muzyczna w łodzizdjęcia ślubne dworzec łódź fabrycznazdjęcia ślubne dworzec łódź fabrycznazdjęcia ślubne dworzec łódź fabrycznasesja w plenerze dworzec łódź fabrycznasesja w plenerze dworzec łódź fabrycznasesja w plenerze dworzec łódź fabryczna