Manufaktura i Dworzec Łódź Fabryczna to miejsca, które bardzo często wybierane są jako tło na sesje plenerowe. Dlaczego? W miejscach tych, zwłaszcza wieczorami, panuje niezwykły klimat. Łódzka manufaktura kryje w sobie pewną tajemniczość, która – co zadziwiające – na każdej sesji zdjęciowej przedstawia się w nico odmienny sposób.

Ewelina i Dawid to Para Młoda, która świetnie czuje się przed obiektywem aparatu. Każda fotografia ślubna, na której Nowożeńcy czują się naprawdę swobodnie, jest dla mnie ogromną przyjemnością. Chyba każdy fotograf ślubny czuje to samo, kiedy może współpracować z ludźmi otwartymi, którzy nie krępują się aparatem i potrafią cieszyć się swoją obecnością i swoją intymnością. Mam nadzieję przedstawiane przeze mnie zdjęcia ślubne odtwarzają klimat i chemie panującą pomiędzy Eweliną i Dawidem.

Bardzo żałuję, że nie mogłem wykonać reportażu ślubnego Eweliny I Dawida. Jestem przekonany, że reportaż byłby równie pozytywny jak ta sesja ślubna w Łodzi. Zapraszam do oglądania!

zdjęcia ślubne łódźsesja plenerowa manufaktura łódźsesja zdjęciowa manufaktura łódźzdjęcia ślubne manufaktura łódźzdjęcia ślubne manufaktura łódźsesja zdjęciowa manufaktura łódźsesja zdjęciowa manufaktura łódźsesja plenerowa manufaktura łódźfotograf ślubny manufaktura łódźfotograf ślubny manufaktura łódźsesja plenerowa manufaktura łódźfotograf ślubny łódźzdjęcia ślubne dworzec łódź fabrycznafotografia ślubna dworzec łódź fabryczna łódźzdjęcia ślubne dworzec łódź fabrycznazdjęcia ślubne dworzec łódź fabrycznafotografia ślubna dworzec łódź fabryczna łódźfotografia ślubna dworzec łódź fabryczna łódź