Sesja zdjęciowa dwojga zakochanych w Zakopanem? Dlaczego nie! Wspólnie z Beatą i Krzysztofem wybraliśmy się do stolicy Tatr, aby wykonać sesję pełną romantyzmu, bliskości i ciepła.

Wygląd Tatr – jak zawsze – zaskakująco piękny. W dolinach jesienny klimat i ciepła brązowa kolorystyka, a czym wyżej tym chłodniej i bardziej biało. Beata i Krzysztof zatrzymali się w klimatycznym pokoju, typowym dla tego regionu. Postanowiłem to zatem wykorzystać i zrobiłem kilka zdjęć w przytulnych, drewnianych pomieszczeniach, w których pięknie odznaczały się góralskie elementy wystroju. Następnie towarzyszyłem Beacie i Krzysztofowi podczas spaceru z przepięknym widokiem na Tatry.

Prezentowane tu fotografie tworzą swoisty kontrast; ciepłe jesienne barwy w połączeniu z zimowym klimatem, cieple brązy i zimne szarości, łagodna zieleń lasów i majestatyczne, groźne góry. Kontrasty te jednak łączy Beata i Krzysztof, sprawiając że zdjęcia stają się harmonijne… Bliskość, bezpieczeństwo, zaufanie, ale tez chwile zadumy, głębokie spojrzenia w oczy – górski klimat w połączeniu z aurą Beaty i Krzysztofa jest naprawdę niesamowity – prawda?

tatrysesja narzeczeńska zakopanezakopanesesja zdjęciowa w zakopanemzdjęcia narzeczeńskie zakopanesesja ślubna zakopanezdjęcia narzeczeńskie zakopanezdjęcia narzeczeńskie zakopanesesja narzeczeńska zakopaneengagement session zakopanefotograf zakopanesesja zdjęciowa w zakopanemsesja narzeczeńska w górachsesja w plenerze zakopanesesja w plenerze zakopanesesja zdjęciowa w zakopanemsesja ślubna zakopanefotograf zakopaneengagement session zakopaneengagement session zakopanesesja narzeczeńska w górachfotograf tatrysesja w plenerze zakopanesesja narzeczeńska w górachfotograf tatrysesja narzeczeńska zakopanesesja ślubna zakopanefotograf zakopanetatry