Karolina i Mateusz – sesja ślubna w Łebie


Przedstawiam kolejną sesję ślubną – sesję plenerową. Karolina i Mateusz to Para, której towarzyszyłem z aparatem na ich ślubie, ale również wykonywałem dla nich sesję narzeczeńską – współpraca z taką parą to prawdziwa przyjemność! Na tę sesję plenerową wybraliśmy się nad Morze Bałtyckie – wydmy w Łebie to fantastyczne miejsce na przepiękną sesję!

Wydmy w Łebie – pomysł na sesję ślubną


Pięknych miejsc, które mogą posłużyć jako tło sesji plenerowej ślubnej jest wiele. Czasem aż trudno się zdecydować, co wybrać? Tym razem jednak postawiliśmy na wydmy w Łebie i był to strzał w dziesiątkę! Przyznam się Wam, że pogoda nie rozpieszczała, było dość chłodno, ale po Parze Młodej wcale tego nie widać – prawda?

Pomimo, że nie było zbyt ciepło tego dnia to sesja na plaży wyszła naprawdę fajnie. Oczywiście w największym stopniu jest to zasługa Karoliny i Mateusza, którzy mieli doskonałe nastroje i naprawdę dobrze czuli się przed obiektywem. Ale chwilkę zatrzymajmy się nad samym miejscem. Czy sesja ślubna nad morzem to dobry pomysł? Czy warto wybrać się na wydmy w Łebie? Myślę, że tak. Zwłaszcza jeżeli mieszkamy na południu kraju lub w jego centralnej części, to zdjęcia z nad morza mogą stanowić ciekawą odmianę w naszych domowych albumach fotograficznych. Ale to nie tylko o to chodzi.

Przestrzeń. Morze i wydmy dają wiele możliwości. Perspektywę, głębię. Pomimo ogromnej przestrzeni wokół, zawsze na pierwszym planie będzie Para Młoda, to oni będą się wyróżniać, to oni będą próbowali tę przestrzeń okiełznać i wypełnić. Więc jeżeli zastanawiacie się, gdzie wykonać sesję nad morzem, to polecam wydmy w Łebie.

wydmyfotograf ślubnyjak zorganizować sesję nad morzemfotograf ślubny morze bałtyckiefotografia ślubnajak zorganizować sesję nad morzemfotografia ślubnaczy warto sesje ślubną nad morzemfotograf ślubnyczy warto sesje ślubną nad morzemczy warto plener ślubny nad morzemczy warto sesje ślubną nad morzemfotografia ślubnafotograf ślubnygdzie na sesje w łebieplener ślubny nad morzem opiniejak zorganizować sesję nad morzemsesja ślubna nad morzem opinieplener ślubny nad morzem opiniegdzie na sesje w łebieplener ślubny nad morzem opiniegdzie na sesje w łebiefotograf ślubny morze bałtyckieSesja ślubna na wydmachfotograf nad morzemsesja ślubna nad morzem opiniefotograf nad morzemczy warto plener ślubny nad morzemsesja ślubna nad morzem opiniefotograf nad morzemfotograf ślubny morze bałtyckieSesja ślubna na wydmachSesja ślubna na wydmachFotograf ślubny sesja nad morzemSesja nad morzem fotografSesja ślubna nad morzemSesja nad morzem fotografSesja nad morzem fotografSesja ślubna nad morzemZdjęcia ślubne nad morzemSesja ślubna nad morzemZdjęcia ślubne nad morzemFotograf ślubny sesja nad morzemMorze bałtyckie sesja ślubnaFotograf ślubny sesja nad morzemMorze bałtyckie fotograf ślubnywydmy w łebie sesja zdjęciowasesja zdjęciowa na wydmachsesja zdjęciowa na wydmachfotograf ślubnysesja zdjęciowa na wydmachwydmy w łebie sesja zdjęciowasesja zdjęciowa na wydmachwydmy w łebie sesja zdjęciowaSesja ślubna na plażywydmy w łebie sesja ślubnawydmy w łebie sesja ślubnawydmy w łebie sesja ślubnaSesja ślubna na plażyplener ślubny nad morzemmorze miejsce na sesjaplener ślubny nad morzemplener nad morzemplener ślubny nad morzemSesja ślubna na plażyślubna sesja nad morzemplener nad morzemplener nad morzemślubna sesja nad morzemMorze bałtyckie sesja ślubnaZdjęcia ślubne nad morzemMorze bałtyckie sesja ślubnaSesja w plenerze nad morzemGdzie na sesje nad morzemMiejsca nad morzem na sesje ślubnąślubna sesja nad morzemSesja w plenerze nad morzemGdzie na sesje nad morzemMiejsca nad morzem na sesje ślubnąGdzie na sesje nad morzemMorze bałtyckie fotograf ślubnySesja w plenerze nad morzemMorze bałtyckie fotograf ślubny