Przygotowania do ślubu


Podczas przygotowań do ślubu zawsze warto mieć obok siebie osobę, z którą naprawdę dobrze się czujemy. Chwile przed samą ceremonią mogą być nieco stresujące, a obecność kogoś bliskiego może pomóc w rozładowaniu napięcia. Zarówno Ania jak i Rafał mieli takie osoby, które z dużym zaangażowaniem pomagali im, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik – dosłownie! Jak to mam w zwyczaju, wykonałem kilka zdjęć portretowych podczas przygotowań. Czy widzicie w oczach Ani to samo co ja? – przebojowość, odwaga, pewność siebie! A do tego lekkość, powab i roztaczany wokół czar.

Już razem….


Spotkanie, błogosławieństwo i ceremonia ślubna. Zachwyty gości, życzliwe uśmiechy, przysięga małżeńska, nakładanie obrączek, – w dniu ślubu dzieje się tak wiele! Mam nadzieje, że wykonane przeze mnie zdjęcia ślubne będą cenną pamiątką dla Ani i Rafała. Spójrzcie tylko na ich wspólne zdjęcie w kościele, tuż po przysiędze małżeńskiej i nałożeniu sobie obrączek, czy widzicie ich spojrzenia, które są dowodem na to, jak wiele tych ludzi łączy, jak bardzo cieszą się z decyzji, która podjęli i która stała się właśnie faktem.

Jak bardzo można się weselić? Oj bardzo!


Każdy fotograf ślubny w Łodzi lubi, kiedy goście na weselu dobrze się bawią i kiedy dużo się dzieje. Można wtedy zrobić wiele fajnych zdjęć, zdjęć, które nie będą pozowane, ale będą naturalne i każdy, kto będzie na nie patrzył zachwyci się lub szczerze uśmiechnie – nie da się bowiem przejść obojętnie obok fotografii, na których ludzie tryskają prawdziwą energią i nieudawaną radością. Tak waśnie było na tym weselu. Wesele pod Łodzią Ani i Rafała to impreza pełna energii i ognia! Naprawdę dużo się działo. Toasty, szpagaty, śpiew, wspólna zabawa i dużoooo luzu zapewniło świetną atmosferę, a co za tym idzie, zdjęcia, które – jak mi się wydaje – będą fajną pamiątką!

Sesja o zachodzie słońca w dniu ślubu – złota godzina


Podczas przyjęcia weselnego można wykonać zdjęcia plenerowe. Zachód słońca, trochę zieleni, a przede wszystkich dwoje zakochanych ludzi – tyle i aż tyle potrzeba, aby sesja o zachodzie słońca w dniu ślubu wyszła znakomicie! Golden hour (złota godzina) to szczególny moment w trakcie dnia, kiedy promienie słońca mają złoty odcień. Te wyjątkowe zdjęcia można zrobić tuż przed zachodem słońca (lub zaraz po wschodzie słońca). Czasem zdarza się, że właśnie w tym momencie na weselu dzieje się coś, czego przerwać nie można i wtedy wykonanie takich zdjęć nie jest możliwe. Warto jednak tak zorganizować czas, aby wykonać sesje o zachodzie słońca w dniu ślubu – z pewnością będzie to piękną pamiątka. Arboretum w Studziankach ułatwia to zadanie – obiekt znajduje się na 2 ha malowniczego terenu, na którym jest dużo zieleni i klimatycznych alejek. Dzięki temu, Ania i Rafał

domwesele pod łodziąwesele pod łodziąszlafrok do ślubu łódźszlafrok do ślubu łódźszlafrok ślubny łódźszlafrok ślubny łódźsuknia ślubna łódźobrączki ślubne łódźsuknia ślubna łódźzdjęcia ślubne łódźwesele pod łodziąbiżuteria ślubna łódźzdjęcia ślubne łódźzdjęcia ślubne łódźsala weselna arboretumsala weselna arboretum pod łodziązegarek męskispinki do koszulkizegarek męskimucha do smokingu łódźposzetka do smokingu łódźfotograf ślubny łódzkiefirstlook łódźbłogosłaieństwobłogosławieństwofotograf ślubny łódźdomkościółsamochód do ślubu łódzkiekościółsamochód do ślubu łódzkiepanna młodabrodaślub kościelny łódzkiekościółślub kościelny łódzkieślub kościelny łódzkieślub w kościele łódzkieślub w kościele łódzkieślub w kościele łódzkieołatarzprzysięga małżeńska łódzkieprzysięga małżeńska łódzkieprzysięga małżeńska łódzkieprzysięga małżeńska łódzkierodziceobrączki ślubneobrączki ślubneobrączki ślubnegościefotograf na ślub łódzkieślub łódzkieślub łódzkieślub łódzkiefotograf na ślub łódzkiefotograf na ślub łódzkiewyjście z kościoławyjście z kościołaarboretum studzianki opiniearboretum studzianki opiniearboretum studzianki opiniearboretum studzianki łódzkiearboretum studzianki łódzkiearboretum studzianki łódzkiearboretum studzianki pod łodziąsamochód do ślubuwesele w plenerze łodzkieprzywitaniezdjęcia ślubne łódzkiegościezdjęcia ślubne łódzkiewesele pod łodziązdjęcia ślubne łódzkiepierwszy taniec łódzkienauka pierwszego tańca łódźpierwszy taniec łódzkienauka pierwszego tańca łódźnauka pierwszego tańca łódźtaniecfotograf ślubny łódźfotografia ślubna łódźsesja w dniu ślubu łódźfotograf ślubny łódźfotografia ślubna łódźsesja w dniu ślubu łódźzdjęcia w dniu ślubu łódźzdjęcia w dniu ślubu łódźsesja w dniu ślubu łódźsesja w plenerze w dniu ślubu łódźsesja w plenerze w dniu ślubu łódźsesja w plenerze w dniu ślubu łódźzdjęcia w dniu ślubu łódźimpreza ślubna w plenerze łódzkiefotografia ślubna łódzkiefotografia ślubna łódzkiefotografia ślubna łódzkieprofjs łódźzabawawiejski stół łódźwiejski stół łódźwiejski stół łódźtoastytoastyłódzkie weselełódzkie weselełódzkie weselefontanna iskier łódźtort weselny łódźimpreza weselnaimpreza weselnaimpreza weselnazabawy weselnezabawy weselnezabawy weselnezimne ognie na weselu łódźzimne ognie na weselu łódźzimne ognie na weselu łódźwesele plenerowe łódźwesele w plenerze łódzkiesesja ślubna nocą łódźdekoracja ślubnabiesiadabiesiada na weseluwiejski stółzabawa na weselupomysł na oczepinypomysł na oczepinypomysł na oczepinyoczepinyjak wyglądają oczepinyjak wyglądają oczepinyjak wyglądają oczepinyprzyjaciółkisesja ślubna nocą łódźsesja ślubna nocą łódź