Paulina i Adam to niezwykle pozytywna i uśmiechnięta para, na których ślubie i weselu pracowałem jako fotograf ślubny. Każdy fotograf, który specjalizuje się głównie w fotografii ślubnej, słyszy od czasu do czasu pytanie: pewnie każdy ślub wygląda bardzo podobnie? Nie da się ukryć, że tak jest – w końcu obowiązujące zwyczaje, ramy kulturowe, ale także moda, narzucają pewne schematy i postępujące po sobie wydarzenia. Jednak, każda Para Młoda to zupełnie inna historia, inne emocje i inne doświadczenia, a to z kolei sprawia, że zdjęcia ślubne z poszczególnych ślubów potrafią się znacznie różnić! Co wyróżniało ślub Pauliny i Adama? ….

… elegancja i swoboda!

Myślę, że każdy, kto będzie oglądał tę sesję ślubną, przyzna mi rację, że swoboda i elegancja tej pary rzucają się w oczy! Połączenie elegancji i swobody wcale nie należy do zadań najłatwiejszych – prawda? Często elegancji towarzyszy pewien rodzaj „spięcia”. Jednak, niektórzy po prostu potrafią być eleganccy i swobodni – nie traktują tego jako zadania, ale po prostu tacy są. Doskonale widać to na zdjęciach ślubnych Pauliny i Adama. Swoboda w uśmiechu, w zachowaniu, podczas przygotowań do ślubu, jak i w jego trakcie i w czasie zabaw na przyjęciu weselnym, a jednocześnie towarzysząca, wszechobecna elegancja: w ubiorze, dodatkach, w gestach, spojrzeniu. Nie ukrywam, że zdjęcia ślubne wychodzą wtedy naprawdę bardzo dobrze!

Elegancja w każdym calu!

Paulina i Adam na miejsce swojego przyjęcia weselnego wybrali urokliwe i szykowne miejsce. Restauracja Arboretum w Studziankach, a dokładniej Arboretum Hotel & Restaurant to miejsce, które doskonale sprawdza się na zorganizowanie eleganckiego wesela. Nowoczesna aranżacja wnętrza, kryształowe żyrandole, świece, strefy wypoczynkowe na zewnątrz – wszystko to sprzyja nie tylko dobrej zabawie, ale również daje możliwość wykonania naprawdę fajnych zdjęć! W restauracji Arboretum w Studziankach każdy gość może poczuć się wyjątkowo i jak widać, goście właśnie tak się czuli!

Miłość, miłość, miłość!

Miłość widać nie tylko w spojrzeniach Pauliny i Adama podczas składania sobie przysięgi małżeńskiej, nie tylko podczas wspólnej zabawy i romantycznej sesji wieczorem w ogrodzie. Miłość jest tu wszechobecna – spojrzenia i gesty najbliższych, rodziny i przyjaciół, zarówno tych najstarszych, jak i tych najmłodszych – ich dobra zabawa – wszystko to mówi samo za siebie!

Paulinie i Adamowi dziękuję za zaufanie i życzę spełnienia wszystkich życzeń, które usłyszeli w tym cudownym dla nich dniu!

zdjęcia @ Marcin Drechna – fotograf ślubny Łódź

piotrków trybunalskifotograf ślubny piotrkówgarnitur do ślubu piotrkówzegarek do ślubu piotrkówspinki do koszulki piotrkówfotograf ślubny piotrkówmucha do ślubu piotrkówportret ślubny piotrkówpiotrków trybunalskiweseleszlafrok ślubny piotrkówszampan ślubny piotrkówzdjęcia ślubne piotrków trybunalskizdjęcia ślubne piotrków trybunalskiobrączki ślubne piotrkówbuty ślubne, suknia ślubnasuknia ślubnakolczyki ślubneweselna piotrkówfirstlookbłogosławieństwo rodzicówzdjęcia ślubne piotrków trybunalskibramka weselna pomysłybramka weselna pomysłybernardyni piotrkówbernardyni piotrkówślub w piotrkowiebernardyni piotrkówślub w piotrkowieślub w piotrkowiesesja ślubna piotrkówślub u bernardyn w piotrkowieślub u bernardyn w piotrkowieślub w piotrkowieślub u bernardyn w piotrkowiesesja ślubna piotrkówślub w piotrkowieślub w piotrkowieprzysięga małżeńska piotrkówmsza ślubna piotrkówdekoracja kościoła piotrkówdekoracja kościoła piotrkówdekoracja kościoła piotrkówmsza ślubna piotrkówsesja ślubna piotrkówfotograf ślubny piotrkówżyczenia ślubnebenedyktyni piotrkówarboretum studzianki weselearboretum studzianki weselearboretum studzianki weselearboterum w studziankach weselearboterum w studziankach menu weselnenapis love piotrkówarboretum studzianki życzeniaarboretum studzianki sala weselnasala weselna arboretum studziankidekoracja w arboretum studziankipierwszy taniec arboretum studziankipierwszy taniec arboretum studziankipiotrków fotografia ślubnafotografia ślubna piotrkówfotografia ślubna piotrkówfotografia ślubna piotrkówtort weselny arboretum studziankitort weselny arboretum studziankiwesele w arboretum studzianki opiniewesele w arboretum studzianki opiniewesele w arboretum studzianki opiniewesele w arboretum studzianki opiniesesja ślubna arboretum studziankisesja ślubna arboretum studziankiarboretum studzianki opiniearboretum studzianki opiniesesja ślubna arboretum studziankiarboretum studzianki opiniehotel arboretum studziankihotel arboretum studziankihotel arboretum studziankizabawy weselne arboretumoczepiny arboretum studziankioczepiny arboretum studziankioczepiny arboretum studziankizimne ognie na weseluzimne ognie na weselupiotrków trybunalski zdjęcia ślubnepiotrków trybunalski zdjęcia ślubne