Robert Piotkowicz, z którym miałem przyjemność współpracować to jeden z najwybitniejszych polskich kulturystów. Jest on wielokrotnym mistrzem Polski, mistrzem Europy o oraz trzykrotnym mistrzem świata w kulturystyce – jak możecie się wiec spodziewać, atmosfera na siłowni była naprawdę gorąca i energetyczna!

Sesja fotograficzna z Robertem Piotrkowiczem w roli głównej o sesja pełna siły, energii i mocy! Na co chciałem zwrócić największa uwagę? Oczywiście najważniejszym było dla mnie ukazanie rzeźby kulturysty, który trenuje już od lat, a także emocje, jakie towarzyszą mu podczas treningu – a wszystko to oczywiście na tle maszyn do ćwiczeń.

Jeżeli chcecie zobaczyć, jak trenuje prawdziwy mistrz świata w kulturystyce, koniecznie zobaczcie te zdjęcia! Serdecznie zapraszam!

fotografia reklmowa robert piotrkowiczfotografia reklmowa robert piotrkowiczzdjęcia robert piotrkowicz 7nutritionnajlepszy polski kulturysta zdjęciaiffbb pro robert piotrkowiczsesja zdjęciowa roberta piotrkowicza 7nutritionzdjęcia robert piotrkowicz 7nutritionrobert piotrkowicz 7nutritionrobert piotrkowicz 7nutritionnajlepszy polski kulturysta zdjęciasesja zdjęciowa roberta piotrkowicza 7nutritioniffbb pro robert piotrkowicz