Spodobały Ci się moje zdjęcia i sposób, w jaki patrzę na świat za pośrednictwem obiektywu?Skontaktuj się ze mną – chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Sala weselna Roland Tomaszów Mazowiecki - zdjęcia ślubne


fotograf ślubny tomaszów mazowiecki

Patrycja + Patryk


W końcu z radością mogę to napisać: oficjalnie rozpocząłem sezon weselny 2020!

Nie było łatwo. Do samego końca nikt nie wiedział, czy tegoroczne wesela w ogóle się odbędą. Niepewność i domysły towarzyszyły nie tylko młodym parom, ale także usługodawcom. Tym bardziej cieszę się, że mogłem wrócić do pracy, do fotografii ślubnej, do Was! Pierwsza uroczystość – i już trafili mi się wspaniali nowożeńcy! Ślub Patrycji i Patryka otworzył dla mnie tegoroczny sezon, a zdjęcia, które widzicie, zrobiłem w ich wielkim dniu. Lepszej pogody tego wieczoru nie mogliśmy sobie wymarzyć. Korzystając z uroków złotej godziny wymknęliśmy się na ekspresową, dziesięciominutową sesję, której efekty widzicie poniżej.

Tylko spójrzcie, jak współgrało z nami światło! Ciepły wieczór, a na jego tle oni – naturalni, roześmiani, zakochani – świeżo upieczeni małżonkowie. Nie potrzeba wielu godzin, wymyślnej scenerii ani zaaranżowanych póz, by zrealizować wymarzoną sesję zdjęciową. Często wystarczy krótki moment, towarzyszące mu emocje i ludzie, którzy przez obiektywem niczego nie udają. Tak było właśnie w tym przypadku. Czy udało nam się w kilka minut oddać charakter tamtych chwil? Pozostawiam to Waszej ocenie. A jeśli i Wam marzą się takie fotografie – wiecie, gdzie mnie szukać.


roland tomaszów mazowiecki weseleroland tomaszów mazowiecki weseleroland tomaszów mazowiecki fotograf ślubnyroland tomaszów mazowiecki fotograf ślubnyroland tomaszów mazowiecki fotograf ślubny zdjęcia