Rustykalna sesja zdjęciowa to doskonały sposób na wydobycie ze zdjęć niepowtarzalnego, sielankowego klimatu. Jednak patrząc na zdjęcia Patrycji i Tomka, od razu widać, że udało się uchwycić znacznie więcej – miłość, flirt, zaufanie, kokieteryjność i bliskość. Czy to zasługa natury? A może aury, którą roztaczali? (a może i ja też odrobinę przełożyłem do tego rękę?) Zapewne wszystko to złożyło się na wykonanie naprawdę udanych w moim – i mam nadzieję Waszym – przekonaniu, zdjęć plenerowych.

Las, rzeka, łąka, ciepłe kolory: żółty, zielony, brązowy, złoty – wszystko to nadaje klimatu tej sesji ślubnej w łódzkim i jest doskonałym tłem. Jednak to- jak wiadomo –tło, choć ważne, to nie wszystko. Najważniejsi są modele – w tym wypadku Patrycja i Tomek. Współpraca z nimi przebiegała świetnie!
Nie czuli się skrępowani moją obecnością, a ja miałem wrażenie, że po prostu towarzyszę im jak ktoś niemal niewidziany podczas ich bardzo romantycznego spaceru. Patrycja wygląda jak prawdziwa królowa – dająca się adorować, ale jednocześnie władcza i stanowcza.

Widzicie te uśmiechy? Spojrzenia Tomka na Patrycję? Czułe gesty? Głębokie spojrzenia w oczy? Swoboda tych dwojga połączona z od razy rzucającą się w oczy więzią – piękne połączenie prawda?

Młodej Parze życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, a wszystkich zainteresowanych sesją w plenerze zapraszam do Piotrkowa Trybunalskiego!

zdjęcia rustykalne piotrkówzdjęcia rustykalne piotrkówzdjęcia rustykalne piotrkówrustykalna sesja zdjęciowa piotrkówrustykalna sesja zdjęciowa piotrkówrustykalna sesja zdjęciowa piotrkówfotografia ślubna piotrkówfotografia ślubna piotrkówfotografia ślubna piotrkówfotograf ślubny piotrkówfotograf ślubny piotrkówfotograf ślubny piotrkówzdjęcia ślubne piotrkówzdjęcia ślubne piotrkówzdjęcia ślubne piotrkówzdjęcia rustykalne piotrkówzdjęcia rustykalne piotrków