Ciepło, intymność, nastrojowość – właśnie taką sesję chce Wam dziś przedstawić. W roli głównej Paulina i Sławek.

Restauracja Kamienica w Piotrkowie Trybunalskim – to tu została wykonana część sesji. Kawiarnia Kamienica ma bardzo proste, ale jednocześnie eleganckie i ciepłe wnętrza – taka też jest cała sesja. Było to idealne miejsce na rozpoczęcie sesji w ten piękny jesienny dzień.

Korzystając z przepięknej pogody, pozostała część sesji została wykonana na leśnej łące. Zdjęcia utrzymane są w przyjemnej, jesiennej kolorystyce; wiele tu słońca, żółci, złota i brązów, ale jeszcze więcej pięknych i prawdziwych uczuć, intymności i radości, zaufania i bliskości. Sesja ślubna w łódzkim zaczyna się i kończy w klimacie bardzo intymnym.

Każda sesja w plenerze jest inna – ta, jak i znajdujące się na moim blogu sesje to potwierdzają. Robiąc zdjęcia staram się, aby moja obecność nie zakłócała tych niezwykłych chwil, które mają zostać uwieczniona. Dzięki temu intymność dwojga zakochanych ludzi zawsze jest jeszcze bardziej wyraźna. Zawsze zachęcam moich klientów do tego, aby przedstawiali mi swoje koncepcje na sesje plenerowe – jasno wyrażone pomysły Młodej Pary nie tylko bardzo ułatwiają prace, ale sprawiają, że sesja w plenerze jest naprawdę dobra!

resturacja kamienieca piotrków trybunalskikawiarnia kamienieca piotrków trybunalskikawiarnia kamienieca piotrków trybunalskiresturacja kamienieca piotrków trybunalskiwrzosy piotrków trybunalskisesja zdjęciowa piotrków tryybunalskisesja zdjęciowa piotrków tryybunalskifotograf ślubny piotrkówsesja w plenerze piotrkówsesja w plenerze piotrkówfotograf piotrkówfotografia ślubna piotrków trybunalskifotograf ślubny piotrkówfotografia ślubna piotrków trybunalskisesja zdjęciowa piotrków tryybunalskifotografia ślubna piotrków trybunalskifotograf ślubny piotrkówsesja w plenerze piotrków