Sesje nowożeńców mogą przybierać bardzo różne formy – na życzenie moich klientów wykonuje sesje bardzo oryginalne i śmiałe, sesje romantyczne i nastrojowe, a niektóre zaskakujące i pełne humoru. Dziś chce pokazać sesję bardzo intymną, romantyczną i pełną namiętności w dwóch różnych sceneriach; w Łódzkim Pałacyku oraz w Łódzkiej Manufakturze.

Część sesji wykonana w przepięknych wnętrzach pałacu, przeniosła Nowożeńców do poprzedniego wieku. Klimatyczny pokój pałacowy nadał sesji niezwykłej nastrojowości, a Młodą Parę wprowadził w nastrój intymny, z kolei dzieła sztuki z XVII i IXI wieku stały się szlachetnym tłem Asia i Maćka. Piękne i eleganckie wnętrza nie przysłoniły jednak tego co najważniejsze – Młodej Pary i ich wielkiego uczucia.

Sesja ślubna w Łodzi Asi i Maćka nie ograniczyła się jedynie do zdjęć wykonanych wewnątrz. Postanowiliśmy udać się na nocny spacer, a tłem zdjęć uczyniliśmy Łódzką Manufakturę. Para Młoda w plenerze czuła się doskonale, co mam nadzieję, udało mi się uchwycić na poniższych zdjęciach. Zapraszam do oglądania!

sesja ślubna hostel pałacyk łódźfotograf ślubny hotel pałacyk łódźfotografia ślubna łódź hostel pałacykzdjęcia ślubne hostel pałacyk łódźsesja ślubna hostel pałacyk łódźhostel pałacyk łódź opiniesesja zdjęciowa hostel pałacyk łódźzdjęcia ślubne hostel pałacyk łódźsesja zdjęciowa hostel pałacyk łódźhostel pałacyk łódź opiniefotografia ślubna łódź hostel pałacyksesja ślubna hostel pałacyk łódźzdjęcia ślubne hostel pałacyk łódźfotograf ślubny hotel pałacyk łódźfotografia ślubna łódź hostel pałacykfotograf ślubny hotel pałacyk łódźfotograf ślubny łódź manufakturafotografia ślubna łódź manufakturasesja zdjęciowa łódź manufakturafotograf ślubny łódź manufakturasesja zdjęciowa łódź manufakturasesja w plenerze manufaktura łódźfotografia ślubna łódź manufaktura