Dziś serdecznie zapraszam do obejrzenia reportażu ślubnego Pauliny i Mariusza – dyskretnie podglądnijmy przygotowania Panny Młodej i przypomnijmy sobie piękne i wzruszające chwile podczas ślubu w Urzędzie Stanu Cywilnego w Pruszkowie.

Przygotowania Państwa Młodych odbywały się w Warszawie w bardzo przyjaznej i wesołej atmosferze. Przyszli małżonkowie prezentowali się naprawdę zjawiskowo, o czym świadczę reakcję ich gości – po przyjeździe do Urzędu Stanu Cywilnego okazało się bowiem, że niemal każdy z gości chciał sfotografować Parę Młodą.

Po wypowiedzeniu tego najważniejszego w ich życiu „TAK” i nałożeniu sobie obrączek, Państwo Młodzi, już jako małżeństwo, wraz ze swoimi gośćmi wznieśli toast, poczym udali się na przyjęcie zorganizowane … w plenerze!

Wesela w plenerze zawsze są wyjątkowe. Ich kameralność oraz naturalne kolory przyrody sprawiają, że fotografie zyskują niepowtarzalny urok. Zdjęcia wykonane w plenerze są niezwykle intymne, ukazując dużą więź między małżonkami.

fotograf warszawaprzygotowania ślubne warszawamakijaż weselny warszawamakijażystka ślubna warszawaobrączki ślubne warszawafryzjerka ślubna pruszkówmakijaż ślubny warszawafotograf warszawapodziękowania ślubne warszawaprzygotowania do wesela warszawafotografia ślubna warszawaświadkowa warszawafotograf ślubny pruszkówzdjęcia ślubne pruszkówfotografia ślubna warszawabuty ślubne warszawamuszka ślubna warszawazdjęcia ślubne pruszkówfotografia ślubna pruszkówfotografia przygotowań do ślubu warszawafotografia ślubna warszawajaguar do ślubu warszawafotografia ślubna w urzędzie stanu cywilnego w pruszkowiefotografia ślubna w urzędzie stanu cywilnego w pruszkowieurząd stanu cywilnego pruszkówfotografia ślubna w urzędzie stanu cywilnego w pruszkowiezdjęcie ślubne warszawafotograf ślubny pruszkówsesja ślubna w pruszkowieobrączki pruszkówzakładanie obrączki fotograf pruszkówsesja ślubna w pruszkowiefotografia ślubna pruszkówfotograf pruszkówfotograf ślubny pruszkówzdjęcie ślubne warszawafotografia ślubna pruszkówjaguar do ślubu pruszkówVilla Ricona JawczyceVilla Ricona w Jawczycachwesele Villa Ricona Jawczycemenu weselne Villa Ricona Jawczycewesele Villa Ricona Jawczycesala weselna Villa Ricona Jawczyceogród Villa Ricona Jawczycezdjęcie ślubne warszawafotograf warszawaplener ślubny Villa Ricona Jawczycefotografia ślubna warszawaVilla Ricona JawczyceVilla Ricona w JawczycachVilla Ricona w Jawczycachwarszawa podziękowania