Sesja plenerowa Młodej Pary odbyła się w Ogrodzieńcu – przepięknym miejscu, w którym zdjęcia wykonywałem już nie jeden raz. Ruiny zamku tworzą przepiękne tło, a niesamowity klimat tego miejsca i jego atrakcyjność sprawiają, że każdy plener zrealizowany właśnie tutaj jest absolutnie wyjątkowy. Z dala od zgiełku miasta Państwo Młodzi mogą poczuć się tu naprawdę swobodnie – tak samo stało się również w tym przypadku, co zresztą widać na zdjęciach.

Ta sesja plenerowa jest subtelna romantyczna i tajemnicza, pełna ciepła bijącego od młodych małżonków. Wykonywanie zdjęć osobom, które świetnie czują się w swoim towarzystwie jest bardzo przyjemne, ale najważniejsze jest to, że właśnie takie uczucia najwyraźniej i najmocniej przebijają się z fotografii.

Podczas sesji nie zawiodła nas również pogoda. Ciepłe jesienne kolory wyjątkowo korespondowały z ruinami zamku, tworząc bardzo romantyczne tło moim szczęśliwym modelom.

Wszystkich zapraszam do oglądania!

sesja ślubna zamek ogrodzieniecfotograf ślubny zamek ogrodzienieczdjęcia ślubne zamek ogrodzieniecfotografia ślubna zamek ogrodzieniecfotograf ślubny zamek ogrodzieniecsesja plenerowa ogrodzienieczdjęcia ślubne zamek ogrodzieniecsesja ślubna zamek ogrodzieniecsesja plenerowa ogrodzienieczdjęcia w plenerze zamek ogrodzieniecpanna młoda zamek ogrodzieniecpanna młoda zamek ogrodzienieczdjęcia w plenerze zamek ogrodzieniecfotografia ślubna zamek ogrodzieniecfotograf ślubny zamek ogrodzienieczdjęcia zamek ogrodzieniecsesja zdjeciowa na zamku w ogrodzieńcuzdjęcia zamek ogrodzieniecpan młody na zamku w ogrodzieńcupanna młoda zamek ogrodzienieczdjęcia zamek ogrodzieniecfotografia ślubna zamek ogrodzienieczdjęcia ślubne zamek ogrodzienieczdjęcia w plenerze zamek ogrodzieniecsesja plenerowa ogrodzieniecsesja ślubna zamek ogrodzieniec