W dniu ślubu wiele par jest bardzo zestresowanych tym, co ma nastąpić – nic dziwnego – ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każdy fotograf ślubny był świadkiem dużego zamieszania w domu przyszłych małżonków tuż przed ceremonią, widział nerwowe uśmiechy lub trzęsące się ręce. Jednak, jak sami będziecie mogli się przekonać oglądając tę sesję, nie zawsze tak jest! Czy Marta i Norbert wyglądają na spiętych lub zdenerwowanych? Wręcz przeciwnie – Panna Młoda z czarującym uśmiechem na twarzy przygotowuje się do uroczystości, a wszystko w otoczeniu spokojnej i rozbawionej rodziny. Pan młody z kolei, w oczekiwaniu na swoją wybrankę chwycił za gitarę!

Na uroczystości Marty i Norberta nie zabrało barwnych gości – zjawiła się Grupa Motocyklowa Wolbórz oraz młodzi przedstawiciele klubu sportowego T.S. Szczerbiec Wolbórz – wszyscy chcieli być świadkami tego pięknego wydarzenia. Fotografia ślubna jest tym bardziej cenna, kiedy właśnie takie momenty mogą zostać na niej uchwycone, a później wspominane nawet po wielu latach.

Po ceremonii w kościele, Młoda Para udała się na swoje wesele. Biały Dworek Wolbórz – to właśnie elegancka sala weselna w Łódzkim na którą Nowożeńcy wraz z rodzicami zaprosili wszystkich gości. Jak się bawili? Sprawdźcie sami oglądając zdjęcia ślubne, które wybrałem. Mam nadzieję, że oddają one klimat tego dnia.

Jedno jest pewne – tej nocy wszyscy bawili się świetnie – bez względu na płeć i na wiek. Nie zabrakło dobrego humoru, fantastycznej zabawy, czułości, ale tez odrobiny wzruszeń.

Planujesz swoje wesele w Białym Dworku w Wolborzu? Jeśli tak to rozważ również zatrudnienie lokalnego profesjonalisty – Marcin Drechna – fotograf ślubny Łódź – polecam się!

dekoracja ślubna wolbórzdekoracja ślubna wolbórzfotografia ślubna wolbórzwesele wolbórzwesele wolbórznaszyknik ślubny wolbórzsuknia ślubna wolbórzzdjęcia ślubne wolbórzsuknia ślubna wolbórzsuknia ślubna wolbórzsuknia ślubna wolbórzpodwiązka wolbórzbuty ślubne wolbórzfotograf na wesele wolbórzfotograf na wesele wolbórzfotografia ślubna wolbórzfotograf na wesele wolbórzpani młoda wolbórzfotografia ślubna wolbórzdekoracja ślubna wolbórzwódka weselna wolbórzprzygotowania do ślubu wolbórzprzygotowania do ślubu wolbórzprzygotowania do ślubu wolbórzgrupa motocyklowa wolbórzbilblia wolbórzwódka weselna wolbórzwesele wolbórzbłogosławieństwo rodziców wolbórzfotograf ślubny wolbórzkościół w wolborzuślub w kościele w wolborzuślub w kościele w wolborzuzdjęcia ślubne wolbórzwolbórz kościółślub kościół wolbórzślub kościół wolbórzślub kościół wolbórzfotograf ślubny wolbórzobrączki ślubne wolbórzobrączki ślubne wolbórzbukiet ślubny wolbórzfotograf na ślubie wolbórzfotograf na ślubie wolbórzfotograf na ślubie wolbórzfotografia ślubna w wolborzufotografia ślubna w wolborzuzdjęcia ślubne wolbórzszczerbiec wolbórzszczerbiec wolbórzszczerbiec wolbórzszczerbiec wolbórzgrupa motocyklowa wolbórzgrupa motocyklowa wolbórzkościół wolbórzżyczenia ślubne wolbórzżyczenia ślubne wolbórzżyczenia ślubne wolbórzbiały dworek wolbórzbiały dworek wolbórzbiały dworek wolbórzsamochód do ślubu wolbórzzdjęcia slubne biały dworek wolbórzzdjęcia slubne biały dworek wolbórzbiały dworek wolbórzpierwszy taniec biały dworek wolbórzpierwszy taniec biały dworek wolbórzpierwszy taniec biały dworek wolbórzzdjęcia slubne biały dworek wolbórzsala weselna biały dworek wolbórzsala weselna biały dworek wolbórzsala weselna biały dworek wolbórzbiały dworek wolbórz opiniebiały dworek wolbórz opiniebiały dworek wolbórz opiniesala weselna biały dworek w wolborzusala weselna biały dworek w wolborzusala weselna biały dworek w wolborzufotobudka wolbórzfotobudka wolbórzzabawa weselna biały dworek wolborzzabawa weselna biały dworek wolborzzabawa weselna biały dworek wolborzwesele w białym dworku w wolborzuwesele w białym dworku w wolborzuwesele w białym dworku w wolborzusala weselna biały dworeksala weselna biały dworeksala weselna biały dworekoczepiny wolbórzoczepiny zespół bajlandooczepiny zespół bajlandooczepiny zespół bajlandozespół bajlando zabawa weselnazespół bajlando zabawa weselnazespół bajlando zabawa weselnabiały dworek wolbórzwesele w białym dworkuwesele w białym dworkuwesele w białym dworkutort weselny biały dworek wolbórztort weselny biały dworek wolbórzfotograf ślubny wolbórzbiały dworek wolbórz