Klaudia i Piotr sesja ślubna – Pałac Poznańskiego w Łodzi


Pałac Poznańskiego w Łodzi to bez wątpienia jedno z najciekawszych miejsc pod względem architektury i sztuki w Łodzi. Eleganckie wnętrza, duża przestrzeń i wyraziste kolory mogą stanowić doskonałe tło do sesji ślubnej. Klaudia i Piotr wyjątkowo z tym miejscem rezonują – uzupełniają się, a zdjęcia mają charakter – trzeba to przyznać! Sesja ślubna – Pałac Poznańskiego pozwoliła nam cofnąć się w czasie – to była wyjątkowa podróż i cieszę się, że mogłem odbyć ją właśnie z Klaudią i Piotrem!

Swoboda, która nadaje lekkości


Bogate wnętrza mogą przytłaczać. Ale wcale nie muszą i ta sesja jest tego doskonałym przykładem. Oprócz umiejętności, które są ważne podczas robienia fotografii w takich miejscach, bardzo istotne jest także zachowanie Państwa Młodych. Spięcie, trema nie pomagają. Ale czy widać je na tych zdjęciach? Absolutnie nie! Klaudia i Piotr czuli się swobodnie. Stali się częścią tego miejsca, a ja byłem tylko obserwatorem, towarzyszyłem im. nie wiem, czy przyznacie mi rację, ale kiedy do wielkiego budynku, jakim niewątpliwie jest Pałac Poznańskiego w Łodzi, wchodzi para, która promienieje szczęściem i miłością, wnętrza ożywają. Stają się bardziej przyjazne i „udomowione”. To niezwykłe, jak nasze uczucia mogą wpływać na przestrzeń. Klaudia i Piotr to para, która na sesji poradziła sobie wyśmienicie – na pewno przyznacie mi rację po obejrzeniu całej sesji ślubnej.

Ciepło, ciepło, jeszcze cieplej czyli kilka słów o barwach


Wnętrze Pałacu Poznańskiego w Łodzi charakteryzuje się ciepłymi barwami. Dominują tu brązy, czerwienie i żółcie, złoto, chociaż przełamane są elementami w kolorze zielonym – czy to w witrażach, czy w roślinności. Wszystko to sprawia, że zdjęcia są bardzo klimatyczne, a jednocześnie nie są nudne! Wręcz przeciwnie. Wnętrza skrywają w sobie wiele detali, które przyciągają wzrok. Nie bez znaczenia jest oświetlenie, witraże, złocenia i przeszklenia, które stają się niezwykłym tłem dla niezwykłej pary i ich emocji. Jak zawsze w moich realizacjach, tak i tu, przewijają się zdjęcia czarno – białe. Czasem mam wrażenie, że pewne kadry, aż same się o to proszą! Przełamują konwencję i mocniej zaznaczają niektóre elementy.

Fotograf ślubny Łódź może realizować sesje zdjęciowe w wielu ciekawych miejscach na terenie samego miasta, ale też okolic. Pamiętajcie, że ja mogę dla Was dojechać wszędzie. Bez względu na odległość, z wielką przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia!

pałac poznańskiego w łodzi sesja ślubnapałac poznańskiego w łodzi sesja ślubnapałac poznańskiego w łodzi sesja ślubnasesja ślubna pałac poznańskiego łódźsesja ślubna pałac poznańskiego łódźsesja ślubna pałac poznańskiego łódźsesja zdjęciowa pałac poznańskiego łódźsesja zdjęciowa pałac poznańskiego łódźsesja zdjęciowa pałac poznańskiego łódźsesja w plenerze w pałacu poznańskiego w łodzisesja w plenerze w pałacu poznańskiego w łodzisesja w plenerze w pałacu poznańskiego w łodziwnętrza pałacu poznańskiego w łodzi zdjęciawnętrza pałacu poznańskiego w łodzi zdjęciasesja slubna palac poznanskiego lodzsesja slubna palac poznanskiego lodzsesja slubna palac poznanskiego lodzpalac poznanskiego lodz sesja slubnapalac poznanskiego lodz sesja slubnapalac poznanskiego lodz sesja slubnaPałac Izraela Poznańskiego sesja ślubnaPałac Izraela Poznańskiego sesja ślubnaPałac Izraela Poznańskiego sesja ślubnaPałac Izraela Poznańskiego sesja zdjęciowaPałac Izraela Poznańskiego sesja zdjęciowaPałac Izraela Poznańskiego sesja zdjęciowaPałac Izraela Poznańskiego zdjęcia ślubnePałac Izraela Poznańskiego zdjęcia ślubnePałac Izraela Poznańskiego zdjęcia ślubnePałac Izraela Poznańskiego łódź fotografia ślubnaPałac Izraela Poznańskiego łódź fotografia ślubnaPałac Izraela Poznańskiego łódź fotografia ślubnaPałac Izraela Poznańskiego łódź fotograf ślubnyPałac Izraela Poznańskiego łódź fotograf ślubnyPałac Izraela Poznańskiego łódź fotograf ślubny