Dzień ślubu jest wyjątkowy: od samego rana, kiedy zaczynają się przygotowania do niego, aż po późną noc, kiedy to ostatni goście opuszczają lokal. W moich reportażach ślubnych staram się pokazać tę wyjątkowość: od przygotowań, aż do pożegnań. Zapraszam na zdjęcia ślubne Sylwii i Mateusza.

Ostatnie chwile przed ślubem…
Przygotowania do ślubu potrafią o przyprawić i prawdziwy zawrót głowy! I nie chodzi mi o te przygotowania, które trwają już od kilku, a czasem od kilkunastu miesięcy, ale o te sprzed kilku godzin przed ślubem. Jako fotograf ślubny widziałem już wiele sytuacji: zarówno tych, które przyprawiały o łzy śmiechu, jak i chwil dużego zniecierpliwienia. Ostatnie chwile przed ślubem każdy przezywa inaczej – moim zadaniem jest uchwycić uczucia, jednocześnie nie przeszkadzając w ich odczuwaniu i cieszeniu się nimi.

Przygotowania do ślubu zarówno Sylwii jak i Mateusza przebłagały w bardzo przyjemnej i rodzinnej atmosferze. Podczas przygotowań Panny Młodej, wpierali i pomagali jej wszyscy członkowie rodziny, łącznie z wiernym psem, który z wielkim zainteresowaniem przyglądał się jak powstaje piękny, ślubny makijaż Sylwii.

Od lat obserwując przygotowania do ślubu, wiem, jak duże znaczenie ma wsparcie najbliższych w tych chwilach i w jak doskonały nastrój mogą oni wprowadzić przyszłych Małżonków. Chwila relaksu, biżuteria, buty, suknia, ostatnie poprawki i toast w kobiecym gronie – Sylwia była gotowa na przybycie Mateusza, który – jak to na prawdziwego mężczyznę przystało, bardzo szybko uporał się z ubiorem, pożegnał z kotem i ruszył na przywitanie swojej – jeszcze narzeczonej.

Kiedy mówią sobie TAK!

Po błogosławieństwie Sylwia i Mateusz wyruszyli do kościoła – oczywiście w znakomitych nastrojach! Fotografia ślubna uwielbia uśmiech i wybuch prawdziwego szczęścia – a energia u tych dwojga jest naprawdę widoczna! Po wzruszających momentach, kiedy w końcu wypowiedzieli to oczekiwane przez wszystkich TAK, Młodzi musieli zmierzyć się z ogromem życzeń, licznymi toastami i naprawdę wyczerpującą zabawą. Na swoje wesele wybrali Hotel Yuca w Łodzi.

Był tort, pyszny szampan, zabawy i tańce, ale przede wszystkim zagościła tu wspaniała atmosfera pełna miłości, a to zdjęcia ślubne zawsze naprawdę doskonale odzwierciedlają.

ślub łódźreportaż ślubny łódźślub łódźmakijaż ślubny łódźpierścionek zaręczynowy łódźzdjęcia ślubne łódźreportaż ślubny łódźmakijaż ślubny łódźfotografia ślubna łódźbuty do ślubu łódźsuknia ślubna łódźfryzjer ślubny łódźsuknia ślubna łódźbiżuteria ślubna łódźwelon łódźszampan ślubny łódźfotograf na wesele łódźkoszula do ślubu łódźramki łódźwesele w łódzigarnitur ślubny łódźwesele w łódzireportaż ślubny łódźmucha ślubna łódźfotograf na wesele łódźwesele w łódzisamochód do ślubu łódźsamochód do ślubu łódźfirst look łódźfirst look łódźbukiet ślubny łódźbłogosławieństwobłogosławieństwosamochód do ślubu łódźzdjęcia ślubne łódźkościół zgierska łódźdekoracja ślubna łódźślubny samochód łódźbukiet ślubny łódźkościół zgierska łódźsesja ślubna łódźkościół zgierska łódźślub w kościele na zgierskiej w łodziślub w kościele na zgierskiej w łodziślub w kościele na zgierskiej w łodzizgierska łódź ślubzgierska łódź ślubprzysięga małżeńska łódźprzysięga małżeńska łódźsesja ślubna łódźsesja ślubna łódźzdjęcia ślubne łódźfotograf na wesele łódźzgierska łódź ślubkościół przy zgierskiej w łodzikościół przy zgierskiej w łodzikościół przy zgierskiej w łodziksiądz łódźfotograf łódźfotograf łódźfotografia ślubna łódźbalony ślubne łódźbalony ślubne łódźżyczenia ślubne łódźżyczenia ślubne łódźselfie ślubne w łodziślubny samochód łódźżyczenia ślubne łódźemocje ślubne łódźbramka wesela łódźbalony ślubne łódźfotograf ślubny łódźfotograf ślubny łódźhotel yuca łódź weselehotel yuca łódź opiniehotel yuca łódź opiniehotel yuca łódź opiniefotograf ślubny łódźhotel yuca łódź pierwszy taniechotel yuca łódź pierwszy taniechotel yuca łódź pierwszy taniechotel yuca łódź zabawa weselnahotel yuca łódź zabawa weselnawesele w hotelu yuca w łodziwesele w hotelu yuca w łodzifotograf łódźhotel yuca łódź weselewesele w hotelu yuca w łodzihotel yuca łódź weselehotel yuca łódź menu weselnetaniec hotel yuca łódźtaniec hotel yuca łódźbelgijka hotel yuca łódźbelgijka hotel yuca łódźhotel yucadj kwiatek łódźdj kwiatek łódźoczepiny hotel yuca łódźoczepiny hotel yuca łódźoczepiny hotel yuca łódźdj kwiatek łódźrzucanie welonem hotel yuca łódźhotel yucatort hotel yuca w łodzifotografia ślubna łódźbalony na wesele łódź