Każda sesja zdjęciowa w plenerze to zupełnie inna historia, inne emocje i inni ludzie. Tym razem bohaterami sesji byli Agnieszka i Michał – Para Młoda u której gościłem na ślubie i weselu tworząc zdjęcia ślubne. Natura to bez wątpienia doskonałe tło do eksponowania piękna Młodej Pary i ich szczęścia. Do sesji wybraliśmy zatem bardzo urocze zakątki: Rogalinek koło Poznania i Pałac w Rogalinku.

Agnieszka i Michał na sesji czuli się bardzo swobodnie, a to niezwykle ułatwia pracę fotografowi. Nie brakuje tu delikatności i intymności, ale też mocy, która niewątpliwie jest wynikiem uczucia łączącego tę parę. Agnieszka okazała się doskonałą modelką – jej wyjątkowa uroda, delikatność i kobiecość, a jednocześnie dziewczęcość nadają tej sesji niezwykłej lekkości. Niemniej ważna jest tutaj również kolorystyka – piękna zieleń, złoto i brąz tworzą niesamowity klimat!

Jako fotograf spotykam naprawdę wiele par i wiem, jak ważne są dla nich sesje plenerowe. Są one pamiątką na całe życie. Przewagą zdjęć plenerowych nad zdjęciami z uroczystości ślubnej jest to, że młodzi małżonkowie nie muszą się już niczym stresować, mogą się odprężyć, aby mieć cudowną i absolutnie niepowtarzalną pamiątkę. Tę sesje z Agnieszką i Michałem wspominam bardzo miło – to był udany dzień. Mam nadzieję, że i Wam przypadną do gustu efekty naszej wspólnej pracy.

rogalinek sesja ślubnarogalinek sesja ślubnarogalinek sesja ślubnapałac w rogalinku zdjęcia ślubnepałac w rogalinku zdjęcia ślubnepałac w rogalinku zdjęcia ślubnerogalinek zdjęcia ślubnerogalinek zdjęcia ślubnefotografia ślubna rogalinekfotografia ślubna rogalinekfotografia ślubna rogalineksesja w plenerze rogalineksesja w plenerze rogalineksesja w plenerze rogalineksesja zdjęciowa rogalineksesja zdjęciowa rogalineksesja zdjęciowa rogalinekrogalinek warta zdjęcia ślubnerogalinek warta zdjęcia ślubnerogalinek warta zdjęcia ślubnerogalinek warta fotografia ślubna