Spodobały Ci się moje zdjęcia i sposób, w jaki patrzę na świat za pośrednictwem obiektywu?Skontaktuj się ze mną – chętnie udzielę odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Ślubna sesja narzeczeńska w Parku Źródliska w Łodzi


Asia + Bartek


Nie wiedzieć czemu utarło się przekonanie, że na sesję we dwoje warto wybrać się już po ślubie. Oczywiście będzie ona stanowić wspaniałe dopełnienie dla fotografii z wesela, ale dzisiaj chciałbym zaprosić Was również na sesje narzeczeńskie – zrealizowane zanim jeszcze oficjalnie staniecie się mężem i żoną.

Pewnego słonecznego dnia przed moim obiektywem stanęli Asia i Bartek, a dziś prezentuję efekty naszej współpracy. Pogoda i humory dopisywały i jak widzicie niczego więcej nie potrzebowaliśmy, żeby zdjęcia były radosne, pełne ciepła i pozytywnych emocji. Miejscem sesji wcale nie muszą być wymyślne scenerie. Niezbędne nie są także rekwizyty. Aby uwiecznić wspomnienia początków wspólnej drogi, wystarczy przestrzeń, która jest Wam bliska.

Sesja narzeczeńska to wspaniała pamiątka z okresu, kiedy nie jesteście jeszcze małżeństwem. Takie zdjęcia są szczere, pozbawione udania i towarzyszącej presji. Daleki jestem od namawiania moich par do pozowania. Najpiękniejsze kadry powstają wtedy, gdy uwieczniają prawdziwe, niewymuszone relacje. Postronny obserwator nie domyśliłby się, że w tamtym momencie realizowaliśmy sesję.

Asia i Bartek zachowywali się jak dwoje zakochanych na spacerze – świetnie się bawili i wygłupiali, a moim zadaniem było uchwycić te beztroskie chwile. Czy mi się udało? Oceńcie sami…


sesja narzeczeńska w parku źródliska w łodzisesja narzeczeńska w łodzi w parku źródliskasesja narzeczeńska w parku źródliska w łodzisesja narzeczeńska łódź sesja narzeczeńska łódźsesja przedślubna łódźsesja przedślubna łódź